jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

2020–2021 m. sezone „TOPsport–RKL“ B divizione šį sezoną varžėsi 19 komandų, po atkaklių ketvirtfinalio susitikimų paaiškėjo visos „TOPsport-RKL“ B diviziono finalo ketverto dalyvės: Kazlų Rūdos SC-„Ataka“ ir Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“, Jurbarko „Jurbarkas“ ir Kauno „Žalgiris-3“.2021 m. balandžio 9-10 dienomis Prienuose RKL B diviziono finalinio ketverto pirmajame pusfinalyje susitiko Jurbarko „Jurbarkas“ ir Kauno „Žalgiris-3“. Rezultatu 78:75 jurbarkiečiai įveikė „Žalgiris-3“ komandą.

2021 m. balandžio 10 d. Kėdainiuose, vyko Lietuvos dziudo federacijos jaunimo U21 dziudo čempionatas.
Jame dalyvavo Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Viliaus paukščio auklėtinės Samanta Barzdaitytė (svorio kategorija iki 57 kg, 6dalyvės) ir Gabrielė Gabrielaitytė (svorio kategorijoje iki 70 kg, 8 dalyvės). Abi merginos iškovojo po dvi pergales ir užėmė trečiąsias vietas Lietuvos čempionate.

Velykiniai šachmatų turnyrai

Paskelbta: 2021-04-12
Š. m. nuo kovo 16 d. iki balandžio 9 d. vyko du velykiniai šachmatų turnyrai. Turnyrai prasidėjo ir didesnioji dalis vyko internetu per chess.com platformą. Nuo balandžio 1 d. turnyrai vyko kontaktiniu būdu. Pirmajame varžėsi Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Valentino Jankūno 2 metų pradinio rengimo grupės šachmatininkai, antrajame - 2 metų meistriškumo ugdymo grupės šachmatininkai. Abiejose grupėse varžėsi po 10 šachmatininkų. Varžybos vykdytos ratų sistema. Galvojimo laikas - po 12 min. kiekvienam žaidėjui pridedant po 3 sek. kiekvienam ėjimui. Abiejuose turnyruose Jurbarko rajono KKSC taurėmis buvo apdovanoti po 6 geriausius šachmatininkus. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti Jurbarko rajono KKSC prizais. Atkakli kova vyko abiejuose turnyruose.

Dviračiu po Jurbarko kraštą

Paskelbta: 2021-04-06

2021 m. balandžio 4-5 dienomis dviračiais po Jurbarko kraštą keliavo net 48 dalyviai, kurie įveikė pasirinktą distanciją (5 km ar 15 km, ar 25km).
Sveikiname nuvažiavusius ilgiausią maršrutą (vyrą ir moterį):
Toma Paulaitytė – 42.88 km.
Irmantas Norkūnas– 140.13 km.
Visus dalyvius kviečiame atsiimti atminimo medalius bei specialiuosius prizus Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centre (Romualdo Marcinkau stadione Vytauto Didžiojo g. 35A).
Laukiame jau nuo šiandien (balandžio 6 d.).

Sveikiname su Šv. Velykomis

Paskelbta: 2021-04-02

Dalyvis laisvai pasirenka laiką ir dieną (2021 m. balandžio 4 arba 5 d.) bei vietą Jurbarko rajone. Užsiregistruoja https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvYQFa5--wCdUyLZ84CtEOAh0PkyNyCKhAFjVDGoAJFbyTpw/viewform ir dalyvauja ,,Dviračiu po Jurbarko kraštą“. Vieno važiavimo metu įveik vieną iš siūlomų maršrutų (5 km ar 15 km, ar 25 km) ir būk apdovanotas Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro prizais. Nuvažiavę ilgiausią maršrutą (vyrą ir moterį) apdovanosime specialiais prizais. Nepamirškite naudotis programėle su GPS sekimo funkcija ir atsiųsti savo starto ar finišo nuotrauką el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba messenger žinute Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centras.

Sporto viktorina

Paskelbta: 2021-04-02

Š. m. kovo 26 d. pasibaigė Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro ,,Sporto viktorina“. Geriausiai atsakiusiems į klausimus skelbiame 1-3 vietų laimėtojus:
I vieta – Karolis Giedraitis
II vieta – Stanislovas Domeika
III vieta – Vytautas Kuncaitis
Su jumis susisieks savanorės Ugnė arba Viltė ir informuos apie situaciją įteikiant Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro prizus.

Dviračiu po Jurbarko kraštą

Paskelbta: 2021-03-25

Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centras kviečia balandžio 4-5 dienomis keliauti dviračiu po Jurbarko kraštą.
Tam reikia:
1.Užpildyti registracijos formą –https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvYQFa5--wCdUyLZ84CtEOAh0PkyNyCKhAFjVDGoAJFbyTpw/viewform.
2.Parsisiųsti programėle su GPS sekimo funkcija, atlikti ekrano nuotrauką su rodmenimis (turi matytis įveikta distancija ir data).
3. Nepamirškite pridėti savo starto ar finišo nuotrauką.
2021 m. balandžio 4-5 dienomis būk aktyvus įveik vieną iš siūlomų maršrutų (5 km, 15 km ar 25 km) ir būk apdovanotas Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro prizais. Nuvažiavę ilgiausią maršrutą (vyrą ir moterį) apdovanosime specialiais prizais. 
NUOSTATAI

Puslapis 1 iš 69