SKELBIMŲ LENTA

4x4 tinklinio varžybos krepsinis 3X3

2019 m. vasario 9 d. A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje įvyko 2019 m. Jurbarko rajono asmeninės vyrų ir moterų stalo teniso pirmenybės. Pirmenybėse norą dalyvauti pareiškė 18 vyrų ir 3 moterys. Asmeninėse stalo teniso pirmenybėse moterų grupėje nugalėtoja tapo Meda Kvietkutė, antrąją vietą iškovojo Viltė Kazlauskaitė, tenisininkei Linai Šimkaitienei atiteko trečioji vieta. Įvykus atkakliems susitikimams paaiškėjo jog ,,Paguodos turnyre“ pirmoji vieta atiteko Kajui Šleževičiui, antroji - Stanislavui Motulai ir trečioji - Nerijui Jomantui. Jurbarko rajono asmeninėse stalo teniso pirmenybėse nugalėtoju tapo Rimantas Šleževičius, sidabrinė vieta atiteko Egidijui Balijonui, trečiąją vietą iškovojo Arūnas Štrimas. Ketvirtas liko Algirdas Samajauskas, penktoji vieta - Marius Gurklys, šeštoji - Edgaras Soroka.