Paskelbta: 2020-08-03

XIII Jurbarko rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynės

Š. m. rugpjūčio 1 d. Jurbarko Romualdo Marcinkaus stadione įvyko 2020 m. XIII Jurbarko rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynės, kuriose dalyvavo 10 miesto ir kaimo seniūnijų. Šiais metais žaidynėse dalyvavo nemažas skaičius sportininkų 275, rajono gyventojai tikriausiai jau buvo išsiilgę aktyvaus judėjimo.Sportininkus pasveikino Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Daivaras Rybakovas, Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška. Startą žaidynėms skelbė  Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorė Jolanta Kačerauskienė.

Vytauto Didžiojo gatvėje paruoštose aikštelėse krepšinio 3x3 varžybose dalyvavo 16 komandų, vyrų grupėje pirmąją vietą laimėjo Jurbarko miesto, antrąją vietą užėmė Seredžiaus, trečiąją vietą – Veliuonos seniūnijų komandos, moterų grupėje pirmąją vietą - Jurbarko miesto, antrąją vietą – Seredžiaus, trečiąją vietą – Veliuonos seniūnijų komandos, senjorų grupėje pirmąją vietą – Viešvilės, antrąją vietą – Jurbarko miesto, trečiąją vietą - Girdžių seniūnijų komandos.
Vyrų futbolo 5x5 varžybose dalyvavo septynios komandos: Eržvilko, Jurbarko miesto, Seredžiaus, Skirsnemunės, Šimkaičių, Veliuonos, Viešvilės. Futbolo 5x5 komandos prizines vietas pasiskirstė: pirmąją vietą laimėjo Jurbarko miesto, antrąją vietą - Seredžiaus, trečiąją vietą – Eržvilko seniūnijų komandos.
Parko tinklinio 3x3 varžybose ir moterų ir vyrų grupėje dalyvavo po 7 komandas. Prizines vietas iškovojo: moterų grupėje pirmąją vietą laimėjo Šimkaičių, antrąją vietą - Raudonės, trečiąją vietą – Jurbarko miesto seniūnijų komandos, vyrų grupėje pirmąją vietą laimėjo Veliuonos, antrąją vietą – Šimkaičių, trečiąją vietą – Jurbarko miesto seniūnijų komanda.
Šachmatų varžybose dalyvavo šešios komandos. Komandos sudėtis 2 vyrai ir 1 moteris. Varžybose pirmąją vietą laimėjo Jurbarko miesto, antrąją vietą iškovojo Šimkaičių, trečiąją – Smalininkų seniūnijų šachmatininkai.
Šaškių varžybose dalyvavo 8 komandos: Eržvilko, Jurbarko miesto, Seredžiaus, Skirsnemunės, Smalininkų, Šimkaičių, Veliuonos, Viešvilės. Komandos prizines vietas pasiskirstė: pirmąją vietą laimėjo Jurbarko miesto, antrąją vietą – Eržvilko, trečiąją vietą – Smalininkų seniūnijos komandos. Stalo teniso varžybose dalyvavo 7 seniūnijų komandos: Jurbarko miesto, Seredžiaus, Skirsnemunės, Smalininkų, Šimkaičių, Veliuonos, Viešvilės. Komandą sudarė 2 vyrai ir 1 moteris. Varžybose pirmąją vietą laimėjo – Jurbarko miesto, antrąją vietą – Smalininkų, trečiąją vietą – Seredžiaus stalo tenisininkų komandos. Smiginio rungtyje dalyvavo 9 komandos: Eržvilko, Girdžių, Jurbarko miesto, Seredžiaus, Skirsnemunės, Smalininkų, Šimkaičių, Veliuonos, Viešvilės seniūnijos . Komandą sudarė 2 vyrai ir 1 moteris. Po atkaklių kovų pirmąją vietą laimėjo – Veliuona, antrąją vietą – Eržvilkas, trečiąją vietą – Viešvilė. Virvės traukimo rungtyje net 6 seniūnijos kovojo dėl prizininkų vardų. Stipriausi buvo Seredžiaus seniūnijos virvininkai. Antri liko Veliuonos seniūnijos, o treti – Jurbarko miesto virvės traukikai. Seniūnų trikovėje pirmąją vietą moterų grupėje laimėjo Džilda Šneiderienė (Veliuonos sen. vyr. specialistė), antroji vieta atiteko Rimantei Pavalkienei (Seredžiaus seniūnė) ir trečioji – Astai Adomaitienei (Jurbarko miesto sen. vyr. specialistė). Tarp vyrų seniūnų pirmąją vietą iškovojo Valentinas Kucinas (Viešvilės sen.), antrąją – Sigitas Vaitiekūnas (Šimkaičių sen.), trečiąją – Aidas Mozūraitis (Skirsnemunės se.).
Jurbarko rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Leonas Greičius ir Seimo narys Ričardas Juška. Seniūnijoms Jurbarko rajono savivaldybė įteikė prizus – dovanų čekius. Jie atiteko 2020 m. Jurbarko rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojai Jurbarko miesto seniūnijai ir šiais metais gausiausią dalyvių skaičių turėjusioms net trims seniūnijoms: Jurbarko miesto, Seredžiaus ir Viešvilės. Bendroje komandinėje įskaitoje seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojais tapo Jurbarko miesto seniūnijos komanda, antra vieta atiteko Seredžiaus seniūnijai, trečioji – Veliuonos seniūnijos komandai. Rungčių (krepšinio, parko tinklinio, futbolo,  stalo teniso, smiginio, šachmatų, šaškių, virvės traukimo) nugalėtojais tapę tiek vyrai, tiek moterys dalyvaus seniūnijų žaidynių antrajame etape, kuris vyks 2020 m. rugsėjo 5 d. Jurbarke.