Paskelbta: 2020-08-10

Jurbarkiečių pergalės tarptautiniame turnyre Dauguose

Š. m. rugpjūčio 3 dieną Dauguose įvyko 32-asis A.Juozapavičiaus vardo dziudo turnyras, kuriame kovojo sportininkai iš Lietuvos (Kaunas, Panevėžys, Klaipėda, Alytus, Elektrėnai, Plungė, Pasvalys, Jurbarkas, Kėdainiai, Prienai, Jonava, Marijampolė), Latvijos (Ryga, Ventspils) ir Ukrainos.

Jurbarkui atstovavo Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Viliaus Paukščio sportininkai. Vaikų iki 13 metų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 34 kg (8 dalyviai) nugalėtoju tapo Laurynas Brigadierius. Pirmoje kovojo įveikė alytiškį, pusfinalyje vieną Ukrainos, o finale ir kitą Ukrainos sportininkus.Toje pat amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 38 kg (12 dalyvių) bronzos medalį pelnė Deividas Barzdaitis. Pirmoje kovoje nugalėjo itin pajėgų Budokos kovotoją, vėliau panevėžietį, pusfinalyje po visos kovos laiko nusileido kitam Budokos atstovui, o kovoje dėl trečios vietos įveikė ukrainietį. Amžiaus grupėje iki 18 metų svorio kategorijoje iki 63 kg (5 dalyvės) kovojusi Gabrielė Gabrielaitytė, įveikusi dvi varžoves iš Panevėžio ir Kauno rajono, bet pralaimėjusi panevėžietei ir Latvijos suaugusiųjų vicečempionei, pelnė bronzos apdovanojimą. Gabrielė surinko tiek pat pergalių, kiek ir antrą vietą užėmusi panevėžietė, bet surinko mažiau taškų, nes abi kovas laimėjo po pratęsimų. Visos trys jos  svorio kategorijos lietuvės yra Lietuvos jaunučių rinktinės narės.
Jaunių iki 18 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg (7 dalyviai) kovojo ir kitas buvęs trenerio Viliaus Paukščio sportininkas, kuris šiuo metu sportuoja ir mokosi Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazijoje. Įveikęs du varžovus ir tik po pratęsimo nusileidęs žinomam Latvijos kovotojui, Ernestas pelnė sidabro apdovanojimą. Nuo rugpjūčio 4 iki 8 dienos Dauguose vyksta tarptautinė dziudo stovykla, kurioje dalyvauja visi minėti sportininkai.