Paskelbta: 2020-03-12

Lietuvos jaunimo sambo čempionatas

Š. m. kovo 7 d. Šiauliuose vyko 2020 m. Lietuvos jaunimo sambo čempionatas, kuriame susirinko per 100 stipriausiųjų merginų ir vaikinų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Kuršėnų, Jurbarko, Ukmergės, Rokiškio, Telšių, Medininkų ir Gargždų.

Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro trenerės Dianos Arlauskaitės treniruojami sportininkai šiame čempionate tapę nugalėtojais iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos ir pasaulio čempionatuose. Lietuvos Jaunimo sambo čempionais tapo Orijana Noreikaitė (svorio kategorija iki 44 kg), Rugilė Puišytė (svorio kategorija iki 48 kg), Natas Nyderis (svorio kategorija iki 48 kg). Antros vietos laimėtojas – Edvinas Škudzinskas, Auresta Martinkevičiūtė, trečiąją vietą užėmė – Ernestas Sabaliauskas, Karolis Skudzinskas.
Europos sambo jaunių ir jaunimo čempionatas š. m. balandžio 10-12 dienomis vyks Panagiurištėjė, Bulgarijoje. Prieš tai laukia dar vienas startas Lietuvoje. Š. m. kovo 28 d. Kaune vyks Lietuvos sambo čempionatas. Pasaulio jaunių ir jaunimo čempionatas vyks š. m. spalio mėnesį Serbijoje.