Paskelbta: 2022-06-21

2022 m. Jurbarko rajono savivaldybės sporto žaidynės

2021 m. birželio 18 d. Jurbarko miesto Romualdo Marcinkaus stadione įvyko 2022 m. Jurbarko rajono seniūnijų sporto žaidynės, kuriose dalyvavo 251 sportininkai iš visų miesto ir kaimo seniūnijų.

Vyrų futbolo 5x5 varžybose dalyvavo šešios seniūnijų komandos: Seredžiaus, Jurbarko, Skirsnemunės, Šimkaičių, Veliuonos. Futbolo 5x5 komandos prizines vietas iškovojo: pirmąją vietą – Seredžiaus, antrąją vietą - Jurbarko miesto, trečiąją vietą – Skirsnemunės seniūnijų komandos. Krepšinio 3x3 varžybose dalyvavo 12 komandos, vyrų grupėje pirmąją vietą laimėjo Jurbarko miesto, antrąją vietą užėmė Veliuonos, trečiąją vietą – Seredžiaus seniūnijų komandos, moterų grupėje pirmąją vietą - Jurbarko miesto, antrąją vietą – Veliuonos seniūnijų komandos, senjorų grupėje pirmąją vietą – Veliuonos, antrąją vietą – Smalininkų, trečiąją vietą – Jurbarko miesto seniūnijų komandos. Parko tinklinio 3x3 varžybose moterų grupėje pirmąją vietą laimėjo Jurbarko miesto, antrąją vietą - Veliuonos, trečiąją vietą – Viešvilės seniūnijų komandos, vyrų grupėje pirmąją vietą laimėjo Jurbarko miesto, antrąją vietą – Veliuonos, trečiąją vietą – Girdžių seniūnijų komanda. Šachmatų varžybose dalyvavo 6 komandos: Viešvilės, Jurbarko miesto, Smalininkų, Eržvilko, Veliuonos, Seredžiaus. Komandos prizines vietas pasiskirstė: pirmąją vietą laimėjo Viešvilės, antrąją vietą iškovojo Jurbarko miesto, trečiąją – Smalininkų seniūnijų šachmatininkai. Šaškių varžybose pirmąją vietą laimėjo Jurbarko miesto, antrąją vietą – Smalininkų, trečiąją vietą – Veliuonos seniūnijos komandos. Stalo teniso varžybose dalyvavo penkios komandos: Jurbarko, Jurbarkų Seredžiaus, Smalininkų, Veliuonos. Komandą sudarė 2 vyrai ir 1 moteris. Varžybose pirmąją vietą laimėjo –Jurbarkai, antrąją vietą – Smalininkai, trečiąją vietą – Veliuona. Smiginio rungtyje dalyvavo 10 komandos: Seredžiaus, Veliuonos, Jurbarko, Girdžių, Skirsnemunės, Viešvilės, Eržvilko, Smalininkų, Raudonės, Šimkaičių. Komandą sudarė 2 vyrai ir 1 moteris. Po atkaklių kovų pirmąją vietą laimėjo – Seredžius, antrąją vietą – Veliuona, trečiąją vietą – Jurbarkas. Virvės traukimo rungtyje stipriausi buvo Smalininkų seniūnijos virvininkai. Antri liko Veliuonos seniūnijos, o treti – Seredžiaus virvės traukikai. 2022 m. Jurbarko rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynių komandoms, iškovojusioms pirmąsias vietas, Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Petras Vainauskas įteikė prizus – dovanų čekius. Nugalėtojams ir prizininkams taures ir medalius įteikė Jurbarko sporto centro direktorė Odeta Vaitiekūnaitė. Žaidynėse taip pat varžėsi seniūnai. Jie dalyvavo trikovės varžybose, kuriose vyrų grupėje pirmąją vietą laimėjo Veliuonos seniūnijos seniūnas Egidijus Mikšta, antrąją vietą – Smalininkų seniūnijos seniūnas Ramūnas Alminas, trečiąją vietą – Jurbarkų seniūnijos seniūnas Audronis Kačiušis. Moterų grupėje pirmąją vietą laimėjo Rimantė Pavalkienė (Seredžiaus sen.), antrąją vietą –Skirsnemunės seniūnijos atstovė Raminta Greičiuvienė. Bendroje komandinėje įskaitoje Jurbarko rajono seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojais tapo Jurbarko miesto seniūnijos komanda, antra vieta atiteko Veliuonos seniūnijai, trečioji – Seredžiaus seniūnijos komandai. Seniūnijų sporto žaidynėse sportininkai varžėsi krepšinio, parko tinklinio, futbolo, stalo teniso, smiginio, šachmatų, šaškių, virvės traukimo rungtyse, kuriose dalyvavo moterys ir vyrai.