Paskelbta: 2021-07-23

Atvirų 2021 m. Jurbarko rajono teniso vyrų ir moterų vienetų pirmenybės

2021 m. liepos 16 - 18 dienomis įvyko Jurbarko atviros teniso pirmenybės 2021 (vyrų ir moterų vienetai). Pirmą kartą dėl didelio susidomėjimo turnyru buvo žaidžiama tris dienas. Taip pat pirmą kartą buvo atskira moterų grupė. Iš viso dalyvavo 37 tenisininkai, kur iš jų 22 svečiai iš kitų Lietuvos miestų ir miestelių (Vilnius, Kaunas, Tauragė, Telšiai, Skaudvilė).

,,Elito“ grupėje staigmenos dėl turnyro nugalėtojo nebuvo. Joje laimėjo Gabrielius Riškus (Telšiai) – praeitų metų nugalėtojas - ir šį kartą ne tik setų, bet ir geimų beveik nedalinęs savo varžovams. Turnyro staigmena - antrą vietą užėmęs jurbarkietis Liudas Kazlauskas grįžęs į pergalių kelią. Tame kelyje iki finalo įveikė visus savo principinius varžovus ir nepralošė nei vieno seto. Jis tik finale po garbingos kovos nusileido G. Riškui rezultatu 6:2 6:3. Dėl 3-ios vietos kovojo jurbarkiečiai Arnas Griškus ir Tomas Kliukas, po permainingos kovos laimėjo A. Griškus rezultatu 6:1 1:6 10/6. Paguodos prizas atiteko Vytautui Kenstavičiui (Skaudvilė).
,,Mėgėjų“ grupėje susitiko daug lygiaverčių varžovų, tad netrūko ir daug atkaklių kovų. Turnyro nugalėtoju tapo jurbarkietis Remigijus Antanaitis, kuris įveikė vilnietį Mindaugą Paulauską rezultatu 4:6 6:1 11/9. Trečią vietą laimėjo tauragietis Vaidas Turolevičius (apmaudžiai pralošęs pusfinalyje ilgoje kovoje) prieš Dovydą Rupšaitį (Kaunas-Jurbarkas) rezultatu 6:3 6:3. Dėl "Paguodos" taurės kovojo vilniečiai Aidas Danilovas ir Mindaugas Barochas. Šią kovą laimėjo Aidas Danilovas rezultatu 6:1 6:3.
Moterų grupėje triumfavo jurbarkietės. Pirmą vietą laimėjo Jūratė Lekavičienė (Jurbarkas), antrą vietą - Aiviją Griškė (Jurbarkas), trečią vietą - Gabrielė Aksenavičiūtė (Kėdainiai - Kaunas), ketvirtą (paguodos prizą) - Gaiva Mačiulaitienė (Jurbarkas).