SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2021-08-16

13 - asis R. Brazaičio vardo teniso taurės vyrų dvejetų turnyras

2021 dieną rugpjūčio 14 - ą dieną įvyko 13 - asis R. Brazaičio vardo teniso taurės vyrų dvejetų turnyras. Jame dalyvavo 13 vyrų dvejetų porų, kurios buvo paskirstytos du pajėgumo pogrupius. Galime pasidžiaugti, kad kiekvienais metais sportininkų lygis tik kyla ir šiemet vėl buvo daug stiprių kovų, kuriose netrūko intrigos ir staigmenų.

Vidutinio pajėgumo (MIDDLE) grupėje kovojo 6 poros. Trečią vietą tik po atkaklios kovos iškovojo kauniečiai Robertas Paulaitis ir Andrius Verbyla įveikę jurbarkiečius Modestą Bakaitį ir Remigijų Antanaitį rezultatu 6:2 6:7 10/7. Šios grupės nugalėtojais tapo Lino Bitino (Kaunas) ir Lino Karaliaus (Smalininkai) pora, kurie finale įveikė jurbarkiečius Adomą Griškų ir Valdą Naujokaitį rezultatu 6:3 6:4. Stipriausioje grupėje (TOP) grupėje kovojo 7 poros. Penktą vietą (paguodos taurę) laimėjo po trijų tie - breakų kovos jurbarkiečiai Arnas Griškus ir Tomas Kliukas prieš kauniečius Giedrių Elzbergą ir Andrių Knezį rezultatu 7:6 6:7 12/10. Trečią vietą laimėjo jurbarkiečiai Liudas Kazlauskas ir Tomas Tomkus prieš Donatą Čyžą (Jurbarkas) ir Remigijų Preikšaitį (Gargždai) rezultatu 6:7 6:4 10/2. Turnyro nugalėtojais tapo nenugalimieji Romas Galdikas (Šiauliai) ir Ilmaras Melnikas (Kaunas), jie tai padarė jau 5-ą kartą iš eilės. Finale įveikė Vilių Černiauską ir Luką Linkų rezultatu 1:6 6:4 10/6.