Paskelbta: 2021-09-22

2021 m. Jurbarko rajono asmeninės stalo teniso pirmenybės

2021 m. rugsėjo 18 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko 2021 m. Jurbarko rajono asmeninės stalo teniso pirmenybės. Pirmenybėse norą dalyvauti pareiškė 12 stalo tenisininkų: R. Čirvinskas, V. Kazlauskaitė, L. Karvelis, R. Tamašauskas, N. Štulas, A. Straleckis, A. Štrimas, M. Gurklys, K. Kriščiūnas, E. Soraka, J. Parakininkas, E. Balijonas, kurie burtų keliu pasiskirstė į A ir B pogrupius po 6.

Su vyrais kartu varžėsi ir mergina, tik viena moteris pareiškusi norą dalyvauti pirmenybėse. Pogrupiuose stalo tenisininkai žaidė rato sistema t. y. kiekvienas sužaidė po 5 susitikimus. Po šių kovų po tris geriausius pogrupių stalo tenisininkus pateko į finalines kovas, kur sužaidė su 3 varžovais iš kito pogrupio. Likę žemiau 6 pogrupių žaidėjai sudarė paguodos pogrupį, kuriame aiškinosi savo pajėgumus. Tad pabaigus susitikimus paaiškėjo, jog 1 vietą finaliniame etape laimėjo Edgaras Soraka, 2 vietą užėmė Egidijus Balijonas, 3 vieta atiteko Mariui Gurkliui. O paguodos turnyre pirmas buvo Rolandas Tamašauskas, antra – Viltė Kazlauskaitė, trečias – Redas Čirvinskas. Vienintelė dalyvavusi moteris Viltė Kazlauskaitė šiose pirmenybėse iš 7 žaistų susitikimų laimėjo net 4 kovas, tad tikrai buvo kietas riešutėlis vyrams.