jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2017-05-16

Savanoriai

a069d384dea5a245079c87294bb310e9 XL

Apie organizaciją
Sporto centras – vykdo formalųjį švietimą papildančio sportinio ugdymo ir neformaliojo švietimo sportinio ugdymo vaikų ir jaunimo programas, teikia viešąsias sporto, kūno kultūros, poilsio ir pramogų paslaugas gyventojams. Centro tikslas – per sportą skatinti vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų saviraišką, ilgalaikėmis programomis sistemingai gilinti sporto srities žinias, ieškoti talentingų sportininkų, sporto mokslo bei medicinos specialistų parengtomis bei praktikoje patvirtintomis programomis rengti sportininkus, galinčius deramai atstovauti Jurbarko rajono savivaldybei šalies čempionatuose, pirmenybėse bei šaliai – tarptautiniuose sporto renginiuose. Vykdyti sveikatingumo ir sportinės veiklos teikiamų paslaugų plėtrą. Centro uždaviniai: 1. sporto priemonėmis padėti ugdyti ir lavinti sveiką asmenybę; 2. aktyvinti ir skatinti kūno kultūros ir sportinės veiklos propagavimą; 3. vykdyti kryptingą gabių sportininkų atranką, ugdymą ir talentingų sportininkų paiešką; 4. sudaryti sąlygas gyventojams turiningai leisti laisvalaikį; 5. užtikrinti sveiką ir saugią ugdymo(si) aplinką. Centro funkcijos: vykdo mokomųjų treniruočių procesą; vykdo mokomąsias treniruočių stovyklas, skirtas pasiruošimui respublikinėms ir tarptautinėms varžyboms; organizuoja ir vykdo sporto renginius bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams, organizuoja ugdytinių vasaros poilsio stovyklas; organizuoja ir koordinuoja viešuosius sporto renginius Savivaldybės teritorijoje, rengia varžybas; dalyvauja rengiant Savivaldybės biudžeto projektus sporto programoms įgyvendinti; rengia sporto vystymo programas ir jas vykdo; prižiūri ir eksploatuoja Savivaldybės sporto aikštynus, Centrui priskirtas sporto sales; komplektuoja komandas dalyvauti tarptautinėse, šalies ir apskrities varžybose, sudaro sąlygas geriausiems Savivaldybės sportininkams ir komandoms dalyvauti respublikinėse ir tarptautinėse varžybose; rengia varžybų nuostatus, sudaro sportinių renginių grafikus ir derina su Savivaldybės administracijos Kultūros skyriumi; pagal kompetenciją teikia metodinę pagalbą švietimo įstaigoms, sporto klubams, sporto visuomeninėms organizacijoms ir kūno kultūros mokytojams; Savivaldybės teritorijoje propaguoja sveiką gyvenimą, skatina sportinę veiklą; organizuoja, koordinuoja sporto renginius; kaupia, analizuoja ir skleidžia informaciją sporto klausimais, tiria ir įvertina Savivaldybės gyventojų sportinius poreikius; bendradarbiauja su švietimo, kūno kultūros įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis; viešai skelbia informaciją apie centro veiklą teisės aktų nustatyta tvarka; organizuoja Savivaldybės sporto renginių programų konkursus ir vykdo jų atsiskaitymo kontrolę.
Savanoriškos veiklos sritis
Sporto, Švietimo.
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Į Jurbarko kūno kultūros sporto centrą priimami Jurbarko miesto savivaldybės teritorijose gyvenantys vaikai bei mokiniai, kurie mokosi Jurbarko miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklose. Veiklų tikslinių grupių amžius įvairus nuo 6 iki 18 metų. Savanoriai turės galimybę dirbti individualiai arba su moksleivių grupėmis, priklausomai nuo veiklos ar renginio pobūdžio. Savanoryste užsiimantis žmogus, kuris skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją naudingam darbui.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Savanoriškas darbas gali būti nedidelis, pavyzdžiui pagalba vienos dienos renginiuose ir varžybose, arba didesnės apimties šventėse, kai tam skiriama keletas valandų savo laisvalaikio kas savaitę arba net kasdien. Sporto veiklų organizavimas. Sporto renginių ir kultūrinių renginių planavimas, organizavimas, koordinavimas. Darbo grafikas bus derinamas su savanoriu pagal jo galimybes ir derinantis prie vykstančių veiklų bei renginių. Per mėnesį savanoris bus užimtas ne mažiau nei 40 val.
Kokio savanorio organizacija ieško?
Savanoris turėtų būti iniciatyvaus, aktyvaus, bendradarbiaujantis, siekiantis įgyti žinių ir patirties sporto veiklų organizavime, sporto bei kultūrinių renginių planavime ir organizavime, bendradarbiavimo ryšių užmezgime. Jeigu savanoris neturi patirties šiose srityse, bet nori įgyti žinių, mes suteiksime pagrindines žinias ir konsultuosime atliekant įvairias užduotis.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
Iki 5.
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip, bet tik su tam tikra negalia.
Adresas
Vytauto Didžiojo g. 35A, 74128, Jurbarkas
Savivaldybė
Jurbarko rajono savivaldybė
El. pašto adresas
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telefonas
(8-447) 72536, 869228692
Svetainė
http://www.jurbarkosportas.lt/
Savanorystę organizuojanti organizacija: Ne
Akredituota: Taip
Visą informaciją apie vykdomą savanorystės veiklą rasite internetiniame puslapyje - https://jrd.lt/informacija-jaunimui/savanoryste.

Jurbarko rajono KKSC informacija

 

Žiūrėta: 40405 kartai Atnaujinta: 2020-06-08