Spausdinti šį puslapį
Paskelbta: 2019-06-19

„Seniūnijų sporto žaidynės 2019“ I-asis etapas

Š. m. birželio 15 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos sporto bazėje įvyko 2019 m. Jurbarko rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynės, kuriose dalyvavo 248 sportininkai iš visų miesto ir kaimo seniūnijų.

Vyrų futbolo 5x5 varžybose dalyvavo penkios komandos: Eržvilko, Jurbarkų, Seredžiaus, Skirsnemunės, Veliuonos. Futbolo 5x5 komandos prizines vietas pasiskirstė: pirmąją vietą laimėjo Jurbarkų, antrąją vietą nugalėjo Seredžiaus, trečiąją vietą – Skirsnemunės seniūnijų komandos. Parko tinklinio 3x3 varžybose komandos prizines vietas pasiskirstė: moterų grupėje pirmąją vietą laimėjo Veliuonos, antrąją vietą nugalėjo Raudonės, trečiąją vietą – Smalininkų seniūnijų komandos, vyrų grupėje pirmąją vietą laimėjo Veliuonos, antrąją vietą – Girdžių, trečiąją vietą – Jurbarko miesto seniūnijų komanda.
Krepšinio 3x3 varžybose dalyvavo 16 komandų, vyrų grupėje pirmąją vietą laimėjo Jurbarko miesto, antrąją vietą užėmė Veliuonos, trečiąją vietą – Seredžiaus seniūnijų komandos, moterų grupėje pirmąją vietą - Jurbarko miesto, antrąją vietą – Eržvilko, trečiąją vietą – Veliuonos seniūnijų komandos, senjorų grupėje pirmąją vietą – Eržvilko, antrąją vietą – Girdžių, trečiąją vietą - Jurbarko miesto seniūnijų komandos. Šachmatų varžybose dalyvavo septynios komandos. Komandą sudarė 2 vyrai ir 1 moteris. Varžybose pirmąją vietą laimėjo Jurbarko miesto, antrąją vietą iškovojo Viešvilės, trečiąją – Smalininkų seniūnijų šachmatininkai. Šaškių varžybose dalyvavo 12 komandų: Eržvilko, Jurbarko, Seredžiaus, Skirsnemunės, Smalininkų, Šimkaičių, Veliuonos, Viešvilės. Komandos prizines vietas pasiskirstė: pirmąją vietą laimėjo Jurbarko miesto, antrąją vietą – Eržvilko, trečiąją vietą – Salininkų seniūnijos komandos. Stalo teniso varžybose dalyvavo devynios komandos: Eržvilko, Jurbarko, Raudonės, Seredžiaus, Skirsnemunės, Smalininkų, Šimkaičių, Veliuonos, Viešvilės. Komandą sudarė 2 vyrai ir 1 moteris. Varžybose pirmąją vietą laimėjo –Jurbarkas, antrąją vietą – Smalininkai, trečiąją vietą – Veliuona. Smiginio rungtyje dalyvavo 10 komandų: Eržvilko, Girdžių, Jurbarko, Raudonės, Seredžiaus, Skirsnemunės, Smalininkų, Šimkaičių, Veliuonos, Viešvilės. Komandą sudarė 2 vyrai ir 1 moteris. Po atkaklių kovų pirmąją vietą laimėjo – Seredžius, antrąją vietą – Girdžiai, trečiąją vietą – Veliuona.
Sportininkus pasveikino Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Daivaras Rybakovas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Odeta Vaitiekūnaitė ir seimo narys Ričardas Juška. 2019 m. Jurbarko rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorė Jolanta Kačerauskienė.Seniūnijoms Jurbarko rajono savivaldybė įteikė prizus – dovanų čekius. Jie atiteko 2019 m. Jurbarko rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojai Jurbarko miesto seniūnijai ir gausiausiai dalyvių skaičių turėjusiai Veliuonos seniūnijai. Bendroje komandinėje įskaitoje seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojais tapo Jurbarko miesto seniūnijos komanda, antra vieta atiteko Veliuonos seniūnijai, trečioji – Eržvilko seniūnijos komandai. Seniūnijų sporto žaidynėse sportininkai varžėsi įvairiose rungtyse, o bendroje komandinėje įskaitoje buvo varžomasi krepšinio, parko tinklinio, futbolo,  stalo teniso, smiginio, šachmatų, šaškių, virvės traukimo rungtyse, kuriose dalyvavo moterys ir vyrai. Rungčių nugalėtojai dalyvaus antrajame etape, kuris vyks 2019 m. rugpjūčio 17 d. Jurbarke.