SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2022-09-26

Tarptautinis dziudo turnyras Kaune

Š. m. rugsėjo 24 d., Kaune vyko tarptautinis dziudo turnyras „Kaunas Open 2022“, skirtas Ž. Rybino atminimui, kuriame varžėsi 11 šalių sportininkai iš Belgijos, Čekijos, Estijos, Vokietijos, Izraelio, Latvijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Norvegijos, Lenkijos ir Slovėnijos. Svorio kategorijoje iki 46 kg (iki 15 metų amžiaus) varžėsi vienintelis Jurbarko sporto centro atstovas Laurynas Brigadierius. Įveikęs vieną Vokietijos ir du Latvijos sportininkus, Laurynas iškovojo bronzos medalį (15 dalyvių). Vaikinas į varžybas vyko kartu su tėvais. Nuo šio rugsėjo Vilniaus Ozo sporto gimnazijoje besimokantis Vitoldas Čekaitis šioje pat amžiaus grupėje 66 kg svorio kategorijoje iškovojo aukso medalį (3 pergalės, 9 dalyviai).Nuo 2021 metų lapkričio mėnesio Vilniaus Ozo sporto gimnazijoje besimokantis Deividas Barzdaitis tapo čempionu svorio kategorijoje iki 42 kg (3 pergalės, 9 dalyviai), o metus sportuojantis toje pat gimnazijoje Nidijus Kasparavičius amžiaus grupėje iki 18 metų svorio kategorijoje iki 55 kg buvo trečias (2 pergalės, 8 dalyviai). Laurynas, Deividas ir Vitoldas turi 3 KYU (žaliąjį diržą), o Nidijus - 2 KYU. (mėlynąjį dziudo diržą). Visi vaikinai jau sportuoja po 5-6 metus.