Paskelbta: 2022-11-30

Kuršėnų dziudo turnyras

Kuršėnuose lapkričio 26 dieną vyko atviras Šiaulių rajono dziudo turnyras, skirtas klubo garbės nariui Jonui Dunduliui atminti. Varžybas organizavo Kuršėnų sporto mokykla, Kuršėnų Pavenčių mokykla bei Šiaulių rajono imtynių klubas „Gintaras“.
Turnyre dalyvavo Jurbarko, Mažeikių, Šiaulių rajono ir Kuršėnų komandos (apie 60 dalyvių). Varžybos vyko ant dviejų tatamių ir sportininkai buvo skirstomi į grupes po 3-5 dalyvius. Visi dziudo kovotojai gavo medalius, diplomus, o nugalėjai- taures.
Jurbarko Sporto centro komandai atstovavo Viliaus Paukščio 17 treniruojamų jaunųjų sportininkų nuo 7 iki 13 metų amžiaus.
Pirmąsias vietas laimėjo Rebeka Skripkaitė, Amelija Jurgilaitė, Kornelijus Jurgilas,  Illia Gordiienko, Ugnė Kavaliauskaitė, Neila Šneiderytė,  Justas Beinarys ir Dovydas Beleckis.
Antrąsias vietas užėmė Lėja Babiliūtė, Denisas Januškevičius, Nojus Donauskas, Paulius Ausiukevičius.
Treti liko Artur Patlatiuk, Majus Ausiukevičius, Domantas Gabrielaitis, Kipras Jurkynas, Emilija Jurkynaitė.
Varžybose teisėjavo ir varžybas prie staliuko vedė dziudo sportininkė iš Jurbarko rajono Samanta Barzdaitytė.