Paskelbta: 2023-01-23

Laurynas Brigadierius- Lietuvos dziudo U15 čempionato prizininkas

Sausio 20 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos dziudo jaunučių U15 čempionatas (gimę 2009-2011 m.), kuriame dalyvavo 7 Jurbarko SC trenerio Viliaus Paukščio treniruojami sportininkai.

Geriausiai pasirodė ir bronzos medalį pelnė Laurynas Brigadierius (sv. Kat. Iki 50 kg, 17 dalyvių). Laurynas pirmoje kovoje pralaimėjo Latvijos (Rygos Kyodai) atstovui, kuris laimėjo šį čempionatą. Vėliau įveikė tris varžovus ir užlipo ant nugalėtojų pakylos.
Justas Rinkevičius (sv. Kat. Iki 46 kg, 13 dalyvių) nugalėjo du varžovus, tačiau pralaimėjo čempionui ir bronzos medalio laimėtojui, užimdamas penktąją vietą. Kol kas tai Justo aukščiausiai užimta vieta Lietuvos čempionatuose. Rudenį jis liko septintas.
Gabrielė Jakelaitytė (sv. Kat. Iki 40 kg, 9 dalyv.) vieną kovą laimėjo ir dvi pralaimėjo, bei užėmė septintąją vietą. Paguodos finale prieš bronzos medalį pelniusią Panevėžio atstovę pirmavo puse pergalės ir laikė išlaikymą (10 sek dar pusė pergalės), tačiau trūko 2 sek., kad ji būtų laimėjusi kovą ir pasipuošusi bronzos medaliu. Nustebino svorio kategorijoje iki 42 kg kovojęs Dovydas Mankus (35 dalyv.), kuris pirmavo wasari įvertinimu prieš praeitų metų šių varžybų bronzos medalio laimėtoją, tačiau pralaimėjo kovą ir pasitraukė iš tolimesnių kovų.
Ajus Beinarys (sv. Kat. Iki 73 kg, 13 dal.), Emilija Jurkynaitė (sv. Kat. Iki 48 kg, 9 dalyv.) ir Eivilė Gabija Mykolaitytė (sv. Kat. +70 kg, 6 dalyv.) kovų šįkart nelaimėjo.
PAPILDYTA INFORMACIJA TRENERĖS DIANOS ARLAUSKAITĖS
Š. m. sausio 20 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos dziudo jaunučių U15 čempionatas (gimę 2009-2011 m.), kuriame dalyvavo 212  dalyvių iš Lietuvos, ir svečiai iš Latvijos ir Norvegijos. Po atkaklių kovų Jurbarko SC trenerės D. Arlauskaitės sportininkai: Naglis Šepetis  (sv. kat. iki 55 kg) iškovojo antrąją vietą, Ugnė Indriūnaitė (sv. kat. +70 kg) iškovojo trečiąją vietą, Gabija Noreikaitė (sv. kat. iki 57 kg) - penktąją vietą, taip pat Stanislav Cherepnia čempionate turėjo galimybę išbandyti savo jėgas ir geriau pasiruošti ateities kovoms.