El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2017-04-25

Dziudo kovos Šakiuose

Balandžio 15 d. Šakiuose vyko 2017 m. Lietuvos pradedančiųjų dziudo pirmenybės, kuriose varžėsi 4 skirtingos berniukų ir 1 mergaičių amžiaus grupės. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Jelgavos (Latvija), Prienų, Alytaus, Alytaus r., Trakų, Kėdainių, Ukmergės, Molėtų, Jonavos, Pasvalio, Šakių, Kauno, Kauno r., Švenčionių, Elektrėnų, Klaipėdos, Klaipėdos r., Vilniaus, Jurbarko r., Panevėžio, Panevėžio r. ir Šiaulių. Pirmenybėse galėjo dalyvauti sportininkai, kurie neturėjo aukštesnio diržo, nei numato tos amžiaus grupės reglamentas. Berniukų U-9 amžiaus grupėje buvo leidžiama kovoti tik su baltais diržais (6 KYU), berniukų U-11 amžiaus grupėje - su geltonu (5 ir 6 kyu), berniukų U-14, suaugusiųjų ir mergaičių U-17 grupėse su ne didesniu kaip oranžinis (4, 5 ir 6 kyu). Jurbarkiečių komandą sudarė 14 trenerio Viliaus Paukščio Smalininkuose treniruojamų dziudistų ir 1 trenerio Vytauto Jokūbaičio treniruojamas sportininkas. Visi 15 sportininkų yra Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centre ugdyti dziudo kovotojai.

Iškovoti 2 sidabro ir 11 bronzos medalių. Jauniausiųjų berniukų amžiaus grupėje (2008 ir jaunesni) Rapolas Povilauskas (sv. kat. iki 30 kg) laimėjo sidabro medalį, o šioje kategorijoje kovojęs Laurynas Vaitkus- bronzos. Svorio kategorijoje iki 27 kg Deividas Barzdaitis užėmė septintąją vietą. Vyresniųjų berniukų U-11 (2006 ir jaunesni) amžiaus grupėje Joris Gailius (sv. kat. iki 30 kg) ir Lukas Paulauskas (sv. kat. iki 46 kg, tren. V.Jokūbaitis) pelnė bronzos medalius. Rytinėje varžybų dalyje kovėsi ir mergaitės U-17 amžiaus grupėje, kur Gabija Margelytė (sv. kat. iki 44 kg) ir Rasminta Kondratavičiūtė (sv. kat. iki 48 kg) pasipuošė bronzos medaliais. Per žingsnį nuo medalio liko 5-ąją vietą užėmusi Diana Kondratavičiūtė, kuri tik 1 įspėjimo persvara nusileido vyresnei molėtiškei. Berniukų U-14 grupėje, kurie gimę 2003 ir jaunesni iškovoti dar septyni medaliai: Paulius Ceinorius (sv. kat. iki 38 kg.) iškovojo sidabro medalį, o Svajūnas Kondratavičius (sv. kat. iki 34 kg), Gvidas Ceinorius, Paulius Ceinorius (abu iki 42 kg), Ernestas Snudaitis (sv. kat. iki 46 kg), Nojus Girdžius (sv. kat. iki 50 kg) ir Eimis Majauskas (sv. kat. iki 55 kg) bronzos apdovanojimus.

Žiūrėta: 2989 kartai Atnaujinta: 2017-04-25