El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2021-07-05

Dziudo tarptautinis turnyras ir stovykla

2021 m. liepos 1 d. Alytuje vyko Juozapavičiaus vardo tarptautinis dziudo turnyras, kuriame be Lietuvos kovotojų varžėsi Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos, Rumunijos kovotojai. Varžybos vyko trijose U11, U15 ir U18 amžiaus grupėse.
Jurbarko kraštui atstovavo penki Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Viliaus Paukščio sportininkai. Visi varžėsi U15 grupėje (iki 15 metų amžiaus). Svorio kategorijoje iki 42 kg (8 dalyviai) nugalėtoju, įveikęs varžovus iš Ukrainos, Lietuvos ir Latvijos, tapo Deividas Barzdaitis. Šioje pat svorio kategorijoje, įveikęs du varžovus, bronzos medalį iškovojo Laurynas Brigadierius, kuris buvo dviem metais jaunesnis už varžovą kovoje dėl bronzos medalio.

Svorio kategorijoje iki 55 kg (7 dalyviai) sidabro medalį laimėjo Kostas Kvietkus. Pirmoje kovoje buvo laisvas, o antroje įveikė Ukrainos kovotoją, bet finale pralaimėjo latviui.
Svorio kategorijoje iki 60 kg (4dalyviai), visas tris kovas pralaimėjęs Vitoldas Čelkaitis - ketvirtas.
Penktas liko (sv. kat. iki 46 kg) Nidijus Kasparavičius, kurio kovos buvo gražiausios. Pirmame „susitikime“ įveiktas ukrainietis, antrame- Latvis, kovoje dėl išėjimo į finalą tik paskutinėmis sekundėmis pralaimėta Latvijos rinktinės nariui, o kovoje dėl trečios vietos netikėtai pralaimėta kitam Latvijos sportininkui, nors šioje kovoje ir dominavo Nidijus.
Dar vieną sidabro medalį pelnė Ernestas Snudaitis, kuris jau kelinti metai mokosi  Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijoje.
Liepos 2-4 dienomis vyko treniruočių stovykla, kurioje treniravomės kartu su užsieniečiais dukart per dieną po pusantros valandos. Po treniruočių eidavome maudytis į naujai įrengtus modernius Alytaus Didžiosios ir Mažosios Dailidės ežerėlius. Tie, kurie turėjo daug kovų, pasisėmė pakankamai patirties. Kiekvienoje treniruotėje buvo po 13-15 kovų parteryje ir stovėsenoje.Be minėtų sportininkų, kurie dalyvavo tarptautiniame turnyre, treniruočių stovykloje patirties sėmėsi Samanta Barzdaitytė, Gabrielė Gabrielaitytė ir Majus Jocys.