jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Paskelbta: 2021-07-29

Vasaros sporto stovykla Palangoje

2021 m. liepos 21 - 27 dienomis Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro dziudo (treneris V. Paukštis) ir sunkiosios atletikos (treneris R. Slavikas) grupių sportininkai Gabrielė Gabrielaitytė, Samanta Barzdaitytė, Deividas Barzdaitis, Vitoldas Čekaitis, Gabrielė Glinskaitė, Laurynas Brigadierius, Martynas Šašys, Andrėja Girdžiutė, Majus Jocys (visi dziudo), Adrijus Dubinskas, Markas Dubinskas, Dovydas Gečas, Tadas Lukoševičius, Darijus Pukelis bei Emilija Pukelytė (visi sunkioji atletika) vyko į sporto stovyklą Palangoje.

Gyvenome prie pat Basanavičiaus gatvės, sportavome prie namų esančiame aikštyne, pajūrio sporto aikštelėse bei mokyklos stadione, pusryčius ir pietus kartu valgėme lauko kavinėje.
Kėlėmės kasryt 8 valandą eidavome iki pajūrio, kur nubėgdavome kaskart po 2 - 3 kilometrus bei padarydavome rytinę mankštą. Dienos metu būdavo dar po 2 treneruotes. Rytinėje sportuodavome jėgai su dziudo gumomis, sunkiosios atletikos lazdomis, kimštiniais kamuoliais, girėmis, kurių turėjome net 9 (nuo 5 iki 16 kg). Vakarinėje treniruotėje buvo estafetės, tinklinis, futbolas, įvairios kovos smėlyje, judėjome su greičio kopetėlėmis ir žaidėme specialius dziudo žaidimus.
Laisvalaikį stengėmės leisti turiningai: stebėjome mini gatvės spektaklį lėlių teatro „Avilys“, žaidėme gatvės šaškes, šachmatus, buvome įlipę į miesto bažnyčios bokšto apžvalgos aikštelę, kai kas važinėjosi mašinėlėmis atrakcione, daugelis išbandėme savo smūgius į bokso kriaušes, vaikščiojome po botanikos sodą, maudėmės ir deginomės pajūryje, kasdien vakare klausėmės iš kavinių sklindančių koncertų (Marius Jampolskis ir Irūna, 2 Donatai, Patruliai, Rytis Cicinas, Rondo, 69 Danguje), daugelis per du vakarus plaukė laivu į jūrą, visa komanda pirmą vakarą kartu palydėjome Saulę, bei kiekvienas turėjo laisvo laiko užsiimti sau įdomia veikla.
Liepos 23 dieną surengėme girių kilnojimo varžybas - 6 užduotys. Kiekvienas rinkosi, su kuria giria (8, 12 ar 16 kg) varžysis.
Su 16 kg gire (varžėsi 4 dalyviai) nugalėtojų pakyla tokia: 1 vieta - Samanta Barzdaitytė(108 kartai), 2 vieta - Gabrielė Gabrielaitytė (103 kartai) ir 3 vieta - Vitoldas Čekaitis (96 kartai).
Su 12 kg gire (varžėsi 5 dalyviai) prizininkų trejetas: 1 vieta - Deividas Barzdaitis (123 kartai), 2 vieta - Laurynas Brigadierius (107 kartai) ir 3 vieta - Majus Jocys (101 kartas).
Su 8 kg gire (varžėsi 6 dalyviai) 1 vietą laimėjo Gabrielė Glinskaitė (111 kartų), 2 vietą - Emilija Pukelytė (98 kartai), o 3 vietą - Adrijus Dubinskas (98 kartai). Dėl lengvesnio svorio 2 vieta atiteko Emilijai.
Gal kai kurie pasirinko per sunkias gires ir jiems teko varžytis su 2 - 3 metais vyresniais sportininkais.
Džiaugiuosi, kad stovyklos pabaigoje jau daugelis su noru bėgo rytinį krosą, sportavo, kai organizmas jau buvo adaptavęsis prie dienos ritmo ir judėjimo.
Noriu pagirti kolektyvą, kuris „susiklijavo“ ir dviejų sporto šakų ir buvo draugiškas. Dėkoju Gabrielei Gabrielaitytei ir Samantai Barzdaitytei, kurios rytais vedė bėgimus ir rytines mankštas. Dėkoju ir tėveliams Alikui Barzdaičiui ir Ramutei Gabrielaitytei, kurie padėjo stovyklos metu tiek prižiūrėti jūroje esančius sportininkus, tiek treniruočių metu prisijungė prie mūsų veiklos. Ačiū Jurbarko rajono sporto centrui, kurie mus nuvežė į Palangą ir parvežė namo, finansavo visų sportininkų ir trenerio gyvenimą Palangoje skyrė maistpinigius, už kuriuos valgėm pusryčius ir pietus. Stovykla praėjo sklandžiai, visi sutartinai teigė, kad dar savaitę norėtų pabūti.

Jurbarko rajono KKSC informacija

Žiūrėta: 128 kartai Atnaujinta: 2021-07-29