Paskelbta: 2022-04-19

Pasvalio miesto atviras dziudo čempionatas

2022 m. balandžio 16 d. Pasvalyje vyko kasmetinis atviras miesto vaikų dziudo čempionatas. Į varžybas atvyko sportininkai iš Vilniaus, Panevėžio, Panevėžio rajono, Kaunorajono, Alytaus, Biržų, Plungės, Šilutės, Elektrėnų, Kėdainių, Telšių, Jurbarko,  Palangos, Kretingos, dziudo klubo „Budokos“ sportininkai bei Pasvalio sportininkai. Jurbarko sporto centrui atstovavo trenerio Viliaus Paukščio treniruojami sportininkai Domantas Gabrielaitis, Dominykas Karvelis, Justas Beinarys (visi U11 amžiaus grupėje), Nojus Donauskas, Dovydas Beleckis, Dovydas Mankus, Justas Rinkevičius, Ajus Beinarys (visi U14 amžiaus grupėje).Svorio kategorijoje iki 42 kg (7 dalyviai) Justas Rinkevičius nugalėjo visus tris likusius prizininkais sportininkus ir iškovojo nugalėtojo taurę. Reiktų paminėti, kad Justas Rinkevičius pateko tarp Jurbarko rajono 2021 m. geriausiųjų sportininkų vaikų amžiaus grupėje (nominacija - „Jaunosios viltys“). Svorio kategorijoje iki 46 kg (3 dalyviai) po įtamptų kovų Justas Beinarys liko trečias.