SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2021-08-25

Naktinis futbolo turnyras, skirtas Petrui Valučiui atminti

2021 m. rugpjūčio 21 d. Jurbarko Romualdo Marcinkaus stadione vyko naktinis futbolo turnyras, skirtas Petrui Valučiui atminti. 21 futbolo komanda pareiškė norą dalyvauti organizuojamose varžybose. Ekipos burtų keliu buvo suskirstytos į 4 pogrupius. Įvykus susitikimams grupėse, 1-2 vietas užėmusios komandos kovojo ketvirtfinalio etape. Išsiaiškinus 4 stipriausias ekipas, užvirė kova pusfinaliuose.

Futbolo naktinio turnyro, skirto Petrui Valučiui atminti 1 vietos nugalėtojais tapo Marijampolės „Šešupės“ komandos futbolininkai, 2 vietą iškovojo ,,Nenoriu“ komanda, 3 vietą laimėjo jurbarkiečiai, pasivadinę „Komanda X“, o ketvirti liko Šilalės „FK Šilalė“ futbolininkai.Geriausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas Tomas Janušauskas iš Marijampolės „Šešupės“ ekipos.