SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2023-03-09

Jurbarko krepšinio lygos 2022-2023 m. čempionato finalinės varžybos

2023 m. kovo 4 d. Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) varžybos, po kurių paaiškėjo, kad 13-ojo sezono čempionų žiedai atiteko Vilkas ,,Juras&Barkus” ekipai. Dvikovoje dėl aukso ekipa sugebėjo palaužti „Ugneka“ - lygos bronza atiteko „Viesulas“ komandai.

Finalinis mačas žiūrovams dovanojo daugybę karštų emocijų. Dvylikos žaidėjų suolelį turėjusi „Ugneka“ jau pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį ir nedidelį, bet gan stabilų pranašumą išlaikė tris kėlinius. Aštuonių krepšininkų komandą surinkę Vilkas ,,Juras&Barkus” priešininkus turėjo nuolat vytis ir atlaikyti „Ugneka“ diktuojamą rungtynių tempą tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Vis tik, ketvirtajame kėlinyje Vilkas ,,Juras&Barkus” sugebėjo situaciją apversti aukštyn kojomis. Sėkmingai gynęsi ir puolę krepšininkai sugebėjo panaikinti „Ugneka“ pranašumą, o paskutinėmis akimirkomis ir išplėšti pergalę. Vilkas ,,Juras&Barkus” komanda „Ugneką“ įveikė rezultatu 76:73 (14:19, 14:15, 18:23, 30:16). Čempionams daugiausia taškų pelnė Ernestas Serkevičius – 30, Karolis Jonušas – 18, Elonas Pokanevič – 13. Rezultatyviausi „Ugneka“ krepšininkai: Mintautas Bulanovas – 22 taškai, po 16 taškų įmetė Povilas Valaitis ir Mindaugas Jonušauskas. Bronzinėje dvikovoje „Viesulas“ įveikė „SC U19+“ rezultatu 69:57 (17:11, 20:13, 21:8, 11:25). Rezultatyviausi „Viesulas“ krepšininkai: po 16 taškų įmetę Gvidas Čekanskas ir Giedrius Jevstignejevas, 13 taškų – Aistis Sandaras. „SC U19+“ rezultatyviausieji: Arnas Jonikas – 19 taškų, Gvidas Vaičiuška – 11 taškų, Aistis Karčiauskas – 10 taškų. Jurbarko krepšinio lygos ir Jurbarko sporto centro organizuotame ,,Snaiperio konkurse“ pergalingai pasirodė „Jurbarkas-Karys“ krepšininkas Tomas Delininkaitis. I-ąją vietą užėmusiam Tomui buvo įteiktas specialus parduotuvės ,,Dela“ įsteigtas prizas. Snaiperių konkurse savo jėgas išbandė ir kiti komandos žaidėjai – Arnas Saulėnas ir Mintautas Bulanovas. Sportininkus sveikino Jurbarko sporto centro direktorė Odeta Vaitiekūnaitė ir Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Aušra Baliukynaitė. Visus renginio svečius pasirodymu džiugino Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos šiuolaikinio šokio grupė ir orkestro šokėjos (mokytoja Ieva Janauskaitė). Dėkojame atėjusiems sirgaliams, šokėjams, renginio rėmėjams ,,Dela“, UAB DK statyba, laikraščiams ,,Šviesa” ir “Mūsų laikas”.