Paskelbta: 2021-06-08

Lietuvos kyokushin karate vaikų čempionatas

Š. m. birželio 5-6 dienomis Kėdainiuose laikantis visų saugumo reikalavimų Lietuvos kyokushin karate federacija organizavo Lietuvos kyokushin karate vaikų čempionatą. Dėl gausaus dalyvių skaičiaus varžybos vyko dvi dienas. Birželio 5 dieną vyko 10-12, o birželio 6 dieną – 13-14 metų amžiaus grupių kovos. Per dvi dienas ant tatamių kovojo 487 sportininkai, atstovaujantys įvairius Lietuvos miestus.

Pirmąją varžybų dieną svorio kategorijoje -40 kg jurbarkietis Benas Jonaitis šešių dalyvių grupėje, pirmame rate kovojo su sportininku iš Anykščių – pritrūko labai nedaug, kad Benas žengtų į kitą etapą. Antroji čempionato diena buvo labai sėkminga jurbarkiečiams. Iš 7 dalyvavusių, net 6 grįžo su apdovanojimais. Varžėsi 13-14 m. amžiaus grupių sportininkai. Merginos Rugilė Trumpickaitė (-45 kg)  ir Ieva Skilinskaitė (-50 kg) iškovojo vicečempionių vardus. Sidabro apdovanojimus iškovojo ir vaikinai -  Domantas Lebeckas (-40 kg) ir Matas Žilaitis (-50 kg).  Sėkmingiausiai sekėsi Karoliui Šimkūnui (-55 kg), kuris įveikė 3 varžovus ir tapo šios svorio kategorijos čempionu.  Čempiono vardą sunkesnėje svorio kategorijoje (77-83 kg)  iškovojo ir Matas Matonas.  Ignui Šimkūnui iki bronzos medalio pritrūko visai nedaug – įgyta patirtis Ignui padės varžybose ateityje. Bendrai jurbarkiečiai iškovojo 2 aukso ir 4 sidabro apdovanojimus ir tarp 33 klubų bendroje medalių įskaitoje užėmė 14 vietą.