SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2022-06-10

Atviras jaunių ir jaunučių čempionatas

2022 m. birželio 7 d. Šiauliuose, Jurbarko sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo Šiaulių miesto atvirame jaunių ir jaunučių čempionate.
Jaunučių amžiaus grupėje Jurbarko sporto centro trenerės L. Stanienės sportininkė Augustė Pranskaitytė šuolio į aukštį rungtyje, rezultatu 1,50 m iškovojo I vietą. Tai asmeninis ir geriausias šio sezono rezultatas. Atėnė Bosikytė šuolio į tolį rungtyje pagerino asmeninį rezultatą, nušokusi 3,87 m iškovojo 7 vietą ( trenerė L. Stanienė). Rūtenis Gervylius 100 m bėgimo rungtyje - 14, 76 s užėmė 13 vietą (trenerė L. Stanienė). Jurbarko sporto centro trenerio A. Domeikos treniruojami sportininkai: Goda Kvietkutė 400 m bėgimo rungtyje – III vietą (1:09,35 s); Kostas Kvietkus 400 m bėgime – IV vietą (1:06,11 s).

Jaunių amžiaus grupėje trenerės V. Kokarskaja sportininkė Ugnė Gudžiūnaitė diską numetė 26,56 m. ir iškovojo II vietą. Trenerės L. Stanienės sportininkai: Irma Lukoševičiūtė šuolyje į tolį rezultatu 4,36 užėmė III vietą; Asmeninį rezultatą pagerino Domas Knašys, nušokęs 5,34 m. ir užėmė V vietą; Airidas Sutkus 100 m bėgime – 12,85 s užėmė 10 vietą.Linkime sėkmės ir aukštesnių rezultatų Lietuvos čempionatuose, kurie vyks Vilniuje – jaunių birželio 16-17 d. ir jaunučių birželio 30 d., liepos 1 d.