Paskelbta: 2023-01-16

Sporto centro lengvaatlečiai varžėsi Kaune

Šių metų sausio 11 d. Jurbarko sporto centro lengvaatlečiai  dalyvavo Kauno miesto lengvosios atletikos atvirame jaunučių čempionate. Geriausiai sudalyvavo Augustė Pranskaitytė, Liepa Šukutytė ir Goda Kvietkutė. Augustė Pranskaitytė šuolyje į aukštį pakartojo savo asmeninį rezultatą – 1,50 m ir iškovojo I-ąją vietą ( trenerė L. Stanienė), Liepa Šukutytė rutulio stūmimo rungtyje rezultatu 9,39 iškovojo II-ąją vietą (trenerė V. Kokarskaja) ir Goda Kvietkutė 600 m bėgime rezultatu 1:59,82 iškovojo III- ąją vietą (treneris A. Domeika). Trenerio A. Domeikos  sportininkai: Urtė Gustaitė 60 m bėgimo rungtyje – 9,09 s., VII vieta, rutulio stūmimo rungtyje Artūr Patlatiuk - 7,63 m, IX vieta ir Paulius Samulevičius – 6,78 m, X vieta. Trenerės L. Stanienės sportininkai šuolio į tolį rungtyje Mingailė Sabaliauskaitė pagerino savo asmeninį rezultatą - 4,55 m, VI vieta, Justė Šlyterytė - 3,15 m ir Atėnė Bosikytė – 3,20 m. Linkime sėkmės Lietuvos jaunučių  čempionate, kuris vyks sausio 21 dieną Panevežyje.