Paskelbta: 2023-05-23

Atviras Marijampolės apskrities vaikų ir jaunučių čempionatas

Šių metų gegužės 19-20 dienomis Marijampolėje vyko Atviras Marijampolės apskrities vaikų ir jaunučių čempionatas. Gegužės 19 dieną Jurbarko sporto centro lengvaatlečiai varžėsi vaikų amžiaus grupėje. Jurbarko sporto centro trenerės Laimutės Stanienės sportininkės pagerino asmeninius rezultatus: Estela Kundrotaitė įveikė per 9,74 s (60 m bėgimas) ir Evita Abokaitytė - 10,16 s (60 m bėgimas), Danielė Misevičiūtė 300 m nubėgo per 51,43 s ir užėmė 7 vietą. Elena Kiudytė nušoko 3,85 m ir užėmė 6 vietą (šuolio į tolį rungtis), Urtė Bajorinaitė - 3,82 m ir užėmė 7 vietą (šuolio į tolį rungtis), Skaitė Šimanskytė nušoko 3,45 m (šuolio į tolį rungtis) ir Lėja Venckutė - 3,25 m (šuolio į tolį rungtis). Šuolio į aukštį rungtyje Liepa Vančytė peršoko kartelę pakeltą į 125 cm aukštį - 4 vietą, Aistė Bakaitytė peršoko 120 cm - 6 vietą.

Jurbarko sporto centro trenerio Antano Domeikos auklėtiniai: Domas Aučius peršoko 135 cm - iškovojo antrą vietą (šuolio į aukštį rungtis), ir 300 m bėgimo rungtyje nubėgo 53,65 s ir užėmė trečiąją vietą. Matas Kemeris nušoko 3,20 m – 6 vietą (šuolio į tolį rungtis), o 600 m bėgimo rungtyje 2:29,06 min pagerino savo asmeninį rezultatą. Gegužės 20 d. vyko jaunučių ir jaunių amžiaus grupių varžybos, jose dalyvavo Jurbarko sporto centro trenerio A. Domeikos auklėtiniai. Goda Kvietkutė savo jėgas išbandė šuolio į aukštį rungtyje ir iškovojo antrą vietą, 800 m bėgimo rungtyje - antrą vietą. Urtė Gustaitė 100 m bėgimo rungtyje nubėgo per 14,24 s iškovojo 6 vietą ir įvykdė 6 meistriškumo pakopą, 200 m bėgimo rungtyje Urtė nubėgo per 32,06 s. - 12 vietą. Šuolio į aukštį rungtyje ir 1500 m bėgime Deimantas Arcimavičius iškovojo ketvirtas vietas. Šios varžybos vaikų amžiaus grupėje labai svarbios - pasitikrinti savo galimybes ruošiantis dalyvauti Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate birželio 1 d. Vilniuje.