SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2019-03-06

Lietuvos lengvosios atletikos vaikų čempionatas

Š. m. kovo 2 d. Vilniuje, vyko Lietuvos vaikų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas.Uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate vykdomos šios rungtys: 60 m bėgimas 200 m bėgimas, 400 m bėgimas, 800 m bėgimas 1500 m bėgimas, 3000 m bėgimas, 60 m barjerinis bėgimas, 1500 m kliūtinis bėgimas, 2000 m kliūtinis bėgimas, šuolis į aukštį, šuolis su kartimi, šuolis į tolį, trišuolis, rutulio stūmimas, 3000 m ėjimas, 5000 m ėjimas, daugiakovės.
Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centrą šiame čempionate atstovavo trenerės Laimutės Stanienės sportininkai – Airidas Sutkus, Erikas Daugirdas, Matas Povilaitis, taip pat trenerio Antano Domeikos sportininkai: Patricija Babiliūtė, Rėjus Juozaitis, Goda Kvietkutė, Eimantas Muleika. Puikius rezultatus šiose varžybose pademonstravo trenerės L. Stanienės auklėtiniai. Visi trys sportininkai pagerino savo asmeninius rezultatus. 60 m bėgimo distancijoje, kurioje dalyvavo 24 sportininkai, varžėsi A. Sutkus ir M. Povilaitis. Airidas tapo Lietuvos čempionu, o Matas užėmė 16 vietą. Šuolio į tolį rungtyje dalyvavęs E. Daugirda užėmė 4 vietą. Šiame Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate savo jėgas naujosiose rungtyse išbandė A. Domeikos sportininkai P. Babiliūtė, R. Juozaitis, G. Kvietkutė, E. Muleika. 600 m bėgimo distancijoje sudalyvavo Patricija ir Rėjus. 200 m bėgimą įveikė Goda ir Eimantas. Šie trenerio sportininkai dalyvavo rungtyse tarp už save vyresnių lengvaatlečių, tad jų aukštesnių pasiekimų tikimės ateityje.