SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2017-05-03

Šachmatų turnyras "Suvalkijos pavasaris 2017"

Š.m. balandžio 29 d.  Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinėje mokykloje įvyko vaikų šachmatų turnyras "Suvalkijos pavasaris 2017". Turnyras vyko dviejose grupėse: A turnyras - B15 ir M15 (gimę 2002 - 2005m.), B turnyras - B11 ir M11, B9 ir M9 (gimę 2006 - 2009m. ir jaunesni. Buvo skaičiuojami FIDE reitingo pokyčiai. Varžybos buvo vykdomos šveicariška 7 ratų sistema. Laiko kontrolė 10min. + 5sek. po kiekvieno padaryto ėjimo. A turnyre dalyvavo 37 šachmatininkai, o B turnyre net 85 šachmatininkai.

Varžybose dalyvavo ir 17 Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro šachmatų skyriaus auklėtinių. Penki iš jų iškovojo prizus.

A turnyre sėkmingiausiai iš jurbarkiečių žaidė Pijus Greičius (5 taškai, 4 vieta), Erikas Pranskaitis (5 taškai, 8 vieta), Kajus Kuncaitis (4 taškai, 15 vieta) ir Paulius Meškauskas (4 taškai, 18 vieta). Šeši geriausi turnyro šachmatininkai buvo apdovanoti prizais. Tarp jų - Pijus.

B turnyre sėkmingiausiai žaidė Skomantas Juškaitis (5.5 taško, 6 vieta bendroje įskaitoje), Ąžuolas Norkūnas (5.5 taško, 7 vieta), Arnas Saulėnas (5 taškai, 11 vieta) ir Meida Nausėdaitė (5 taškai, 15 vieta).

U11 kategorijoje buvo įsteigti 6 prizai berniukams. Juos iškovojo: Skomantas užėmęs 5-ąją, o Ąžuolas 6-ąją, vietas šioje kategorijoje. Meida taip pat iškovojo prizą -  3-ąją vietą tarp mergaičių.

Dar vieną prizą iškovojo Augustė Pranskaitytė. Ji užėmė 2 vietą tarp mergaičių iki 9 metų.

Dar vienas svarbus jaunųjų šachmatininkų laimėjimų - iškovoti reitingo taškai. Šachmatų žaidime reitinginiuose turnyruose šachmatininkai jau turintys tarptautinį reitingą arba iškovoja reitingo taškų, arba jų praranda. Visi džiaugiasi ne tik surinktais taškais ir iškovota kuo aukštesne vieta turnyrinėje lentelėje, bet ir teigiamais reitingo pokyčiais. Jie labiausiai ir nusako šachmatininko lygį.

Net 47 reitingo taškus iškovojo Skomantas Juškaitis (reitingas prieš varžybas-1105). Pijus Greičius (reitingas-1463) iškovojo 30,6 reitingo taškų, o Erikas Pranskaitis (1299) - 39,4 reitingo taškus.

Žiūrėta: 1910 kartai Atnaujinta: 2017-05-03