El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2022-03-14

Atgimimo taurės komandinis-asmeninis šachmatų turnyras

Š. m. kovo 12 d. Tauragėje įvyko Atgimimo taurės komandinis-asmeninis šachmatų turnyras. Dalyvavo 6 komandos: Gargždai1, Gargždai2, Šilalė, Raseiniai, Tauragė ir Jurbarkas. Komandos sudėtis 4 šachmatininkai. Vyko asmeninis turnyras 7 ratais, kiekvienam žaidėjui skiriant po 10 min. +5 s. už padarytą ėjimą. Komandos prizininkės buvo nustatytos sudėjus visus komandos narių surinktus taškus.
Asmeninėje įskaitoje prizininkais tapo:
1. Rimvydas Lukošius (6 taškai, Gargždai2)
2. Valentinas Jankūnas (5.5 taško, Jurbarkas)
3. Tomas Vesčiūnas (5 taškai, Šilalė). Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą užėmė Gargždai2 komanda surinkusi 18 taškų. Po 14.5 taško surinko Raseinių ir Jurbarko komandos. Antrąją vietą Jurbarkui lėmė aukštesnė  Valentino Jankūno užimta vieta (raseinietis Vilmantas Kančauskas liko ketvirtas). Jurbarkui atstovavo  ir 2 vietos taurę ir sidabro medalius laimėjo Kristupas Meškauskas, Ignas Milius, Skomantas Juškaitis ir  Valentinas Jankūnas.