2023 m. gegužės 26-27 d. Panevėžio sporto gimnazijoje karaliavo Lietuvos jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionato (merginos ir vaikinai) dalyviai. Pasibaigus merginų varžyboms ir suskaičiavus taškus trečiąja komandine vieta džiaugėsi Jurbarko rajoną atstovavusios Jurbarko sporto centro trenerio R. Slaviko sportininkės. Svorio kategorija iki 40 kg - čempionė Bartusevičiūtė Greta (dvikovė 60 kg) ir iki 45 kg - Pukelytė Emilija (74 kg). Sv. kat. iki 59 kg antroji vieta Petrauskaitė Neda (dvikovė 84 kg), sv. kat. iki 71 kg - trečioji vieta Arlauskaitė Reda (dvikovė 79 kg). Komandai taškus laimėjo: Volbikaitė Toma, Paulauskaitė Radvilė, Arlauskaitė Karolina, Norkaitytė Odeta,  ir Arlauskaitė Viltė.

2023 m. gegužės 12 d. Klausučių mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos jaunučių iki 13 metų finalinės sunkiosios atletikos čempionato varžybos.

2023 m. balandžio 1 d. Marijampolėje vyko Lietuvos sinkiosios atletikos jaunių iki 15 m. finalinės varžybos, kuriose devyni Jurbarko sporto centro sunkiosios atletikos trenerio Rimanto Slaviko auklėtiniai pasiekė gerus rezultatus.
Pirmąją vietą laimėjo E. Arlauskas (sv. kat. 61 kg) dvikovėje rezultatas - 145 kg (rovimo rungtyje iškėlė 65 kg, stūmimo - 80 kg).
Antrąją vietą laimėjo J. Švėgžda (sv. kat. 42 kg) dvikovėje rezultatas - 79 kg (rovimo rungtyje iškėlė 34 kg, stūmimo - 45 kg) ir E. Pukelytė (sv. kat. 46 kg) dvikovėje rezultatas – 74 kg (rovimo rungtyje iškėlė 32 kg, stūmimo - 42 kg).
Trečias vietas laimėjo D. Pukelis (sv. kat. 49 kg) dvikovėje rezultatas - 77 kg (rovimo rungtyje iškėlė 35 kg, stūmimo - 42 kg) ir T. Lukoševičius (sv. kat. 67 kg) dvikovėje rezultatas – 122 kg (rovimo rungtyje iškėlė 52 kg, stūmimo -  70 kg).
Asmeninius rezultatus pagerino ir jauniausieji sunkiaatlečiai: D. Belopetravičius, L. Volbikas, sunkiaatletis Markas Dubinskas užėmė 7 vietą.

2022 m. lapkričio 12-13 d. Vilniuje vyko Lietuvos sunkiosios atletikos (vyrų ir moterų) atskirų veiksmų čempionatas. Į finalines varžybas buvo pakviesta po šešis sportininkus zoninėse varžybose pasiekusius geriausius rezultatus. Moterų svorio kategorijoje iki 45 kg dalyvavusi Pukelytė Emilija rovimo, stūmimo rungtyje bei dvikovėje (63 kg) laimėjo bronzos medalius, o Bartusevičiūtė Greta buvo ketvirta rovimo, stūmimo rungtyje ir dvikovėje iškėlusi 58 kg. Šiuo metu Vilniaus Ozo sporto gimnazijoje besimokanti buvusi Jurbarko sporto centro trenerio auklėtinė, SK „Jaunuolynas“ narė Petrauskaitė Laurynas sv. k. iki 87 kg laimėjo sidabro medalius rovimo, stūmimo rungtyje ir dvikovėje iškėlusi 141 kg.
Vyrų grupėje iki 55 kg. penktąją vietą laimėjo Arlauskas Edvinas pasiekęs tris Lietuvos jaunučių iki 13 m. rekordus: rovimas 52 kg, stūmimas 65 kg ir dvikovė 117 kg. Svorio kategorijoje iki 61 kg šeštąją vietą laimėjo Lukoševičius Tadas pasiekęs tris Lietuvos jaunučių iki 13 m. rekordus: rovimas 48 kg, stūmimas 60 kg ir dvikovė 108 kg. Klausučių sporto klubo „Jaunuolynas“ narys  Veverskis Rytis  tarp sunkiaatlečių iki 102 kg  rovimo rungtyje iškėlęs 140 kg svorį laimėjo aukso, stūmimo rungtyje – sidabro (162 kg) , o dvikovėje surinkęs 302 kg laimėjo  Lietuvos čempiono aukso medalį. Rytis pateko į geriausiųjų visų dalyvių šešetuką, pralenkęs šių metų Europos jaunimo čempionato 5 vietos laimėtoją Pamarnacką K. iš Klaipėdos.

2022 m. liepos 2-3 d. Telšiuose vyko Lietuvos sunkiosios atletikos čempionato finalinės varžybos, kuriose iškovojo teisę pasivaržyti dėl medalių: svorio kategorijoje iki 45 kg Pukelytė Emilija laimėjo trečiąją vietą, Bartusevičiūtė Greta – penktą, o Volbikaitė Toma – devintą, Norkaitytė Odeta - dešimtą (13 dalyvių). Petrauskaitė Neda svorio kategorijoje iki 55 kg liko septinta (13 dalyvių).
Praėjusiųjų metų Lietuvos sunkiosios atletikos čempionato antros vietos laimėtoja Petrauskaitė Lauryna dalyvavo kamuojama sveikatos problemų ir tenkinosi ketvirtąja vieta svorio kategorijoje iki 71 kg, Arlauskaitė Reda liko aštunta, trylikametė Paulauskaitė Radvilė – dešimta (14 dalyvių). Čempionate dalyvavo 11 moterų komandų, jurbarkiškės – iškovojo šeštą vietą.
Vyrų čempionato varžybas pradėjo 55 kg svorio dalyviai: Edvinas Arlauskas po atkaklios kovos laimėjo trečiąją vietą ir pagerino du Lietuvos jaunučių iki 13 m. rekordus. Edvinui tai jau aštuntas Lietuvos rekordas. Sportininkas Gečas Dovydas – iškovojo penktą vietą. Svorio kategorijoje iki 61 kg Lukoševičius Tadas - devintas.
Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate dalyvavo 15 vyrų komandų, jurbarkiečiai laimėjo devintąją vietą nors ir ganėtinai jauna komanda. Tikėtina, kad ateityje pasidžiaugsime daugelio sportininkų puikiomis pergalėmis.

2022 m. gegužės 28 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunimo iki 20 ir 23 metų amžiaus sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo Jurbarko sporto centro trenerio sportininkas Edvinas Arlauskas. Jis svorio kategorijoje iki 55 kg tapo Lietuvos jaunimo čempionato ketvirtosios vietos laimėtoju. Edvinui puikus laimėjimas, kad stūmimo rungtyje užfiksuotas 60 kg svoris ir dvikovės suma 103 kg yra nauji Lietuvos jaunučių rekordai.

Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionato tiesioginę transliaciją sekite YuoTube svetainėje https://www.youtube.com/watch?v=YQtY34WLuAg