Paskelbta: 2022-07-07

Lietuvos sunkiosios atletikos finalinės varžybos

2022 m. liepos 2-3 d. Telšiuose vyko Lietuvos sunkiosios atletikos čempionato finalinės varžybos, kuriose iškovojo teisę pasivaržyti dėl medalių: svorio kategorijoje iki 45 kg Pukelytė Emilija laimėjo trečiąją vietą, Bartusevičiūtė Greta – penktą, o Volbikaitė Toma – devintą, Norkaitytė Odeta - dešimtą (13 dalyvių). Petrauskaitė Neda svorio kategorijoje iki 55 kg liko septinta (13 dalyvių).
Praėjusiųjų metų Lietuvos sunkiosios atletikos čempionato antros vietos laimėtoja Petrauskaitė Lauryna dalyvavo kamuojama sveikatos problemų ir tenkinosi ketvirtąja vieta svorio kategorijoje iki 71 kg, Arlauskaitė Reda liko aštunta, trylikametė Paulauskaitė Radvilė – dešimta (14 dalyvių). Čempionate dalyvavo 11 moterų komandų, jurbarkiškės – iškovojo šeštą vietą.
Vyrų čempionato varžybas pradėjo 55 kg svorio dalyviai: Edvinas Arlauskas po atkaklios kovos laimėjo trečiąją vietą ir pagerino du Lietuvos jaunučių iki 13 m. rekordus. Edvinui tai jau aštuntas Lietuvos rekordas. Sportininkas Gečas Dovydas – iškovojo penktą vietą. Svorio kategorijoje iki 61 kg Lukoševičius Tadas - devintas.
Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate dalyvavo 15 vyrų komandų, jurbarkiečiai laimėjo devintąją vietą nors ir ganėtinai jauna komanda. Tikėtina, kad ateityje pasidžiaugsime daugelio sportininkų puikiomis pergalėmis.

Varžybų įrašą galite matyti:

https://www.youtube.com/watch?v=8vxg8AwyMQ0 (Gretos Bartusevičiūtės ekrano vaizdo laikas 11:57, 50:00 ir Emilijos Pukelytės - 14:43, 49:58);