Paskelbta: 2023-05-17

Lietuvos jaunučių iki 13m. finalinės sunkiosios atletikos čempionato varžybos

2023 m. gegužės 12 d. Klausučių mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos jaunučių iki 13 metų finalinės sunkiosios atletikos čempionato varžybos.

Tadas Lukoševičius (svorio kategorija iki 67 kg) laimėjo čempiono medalį ir pagerino Lietuvos jaunučių (svorio kategorija iki 67 kg) rovimo rekordą - 63 kg, stūmimo - 72 kg, ir dvikovės - 135 kg. Dovydas Gečas (svorio kategorija iki 55 kg) laimėjo sidabro medalį. Rovimo pratime iškėlė-44 kg, stūmimo pratime-50 kg, ir dvikovėje surinko-94 kg. Darijus Pukelis (svorio kategorija iki 49 kg) laimėjo sidabro medalį. Rovimo pratime iškėlė-40 kg, stūmimo pratime-45 kg, ir dvikovėje surinko-85 kg. Jokūbas Švėgžda (svorio kategorija iki 42 kg) laimėjo sidabro medalį. Rovimo pratime iškėlė-37 kg, stūmimo pratime-43 kg, ir dvikovėje surinko-80 kg. Darijus Belopetravičius (svorio kategorija iki 32 kg) laimėjo bronzos medalį. Rovimo pratime iškėlė-20 kg, stūmimo pratime-30 kg, ir dvikovėje surinko-50 kg. Komandai taškus pelnė: Odeta Norkaitytė (5 vieta), Viltė Arlauskaitė (10 vieta), Lukas Volbikas (4 vieta), Karolina Arlaukaitė (8 vieta), Toma Volbikaitė (10 vieta), Jokūbas Vismantas (11 vieta), Nojus Tautkevičius (16 vieta), Nojus Ričkevičius (7 vieta) ir Adrijus Dubinskas (4 vieta). Finalinėse varžybose dalyvavo 13 komandų atstovai ir daugiau nei 100 sunkiaatlečių, o keturios komandos neturėjo dalyvių. Jurbarko sunkiaatlečiai laimėjo 3 komandinę vietą. Antri – klaipėdiečiai, o nugalėjo telšiškiai. Varžybos buvo transliuojamos viešoje erdvėje ir jų įrašą galima žiūrėti https://www.youtube.com/watch?v=ml4c1V_AVMw