Paskelbta: 2019-10-29

Vaikų dziudo turnyras Lenkijoje

Š.m. spalio 26 d. Lenkijoje (Lapy mieste), vyko 16-asis tarptautinis A.Laszuka garbei skirtas dziudo turnyras. Jame dalyvavo Baltarusijos, Lietuvos ir Lenkijos kovotojai. Vaikų dziudo turnyre atstovavo Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Viliaus Paukščio 6 sportininkai: Laurynas Brigadierius, Deividas Barzdaitis, Vitoldas Čekaitis, Kostas Kvietkus, Miglė Medelytė( kovėsi 2008-2009 metų amžiaus grupėje) ir Nojus Pratusevičius ( kovėsi 2010 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje).

Po atkaklių kovų pirmąją vietą 33 kg svorio kategorijos grupėje (11 dalyvių), įveikęs 2 lenkus, baltarusį, o finale po pratęsimo savo treniruočių partnerį Lauryną Brigadierių (2 pergalės, 2 vieta), laimėjo Deividas Barzdaitis. Svorio kategorijoje iki 40 kg (7 dalyviai) kovęsis Vitoldas Čekaitis pogrupyje nugalėjo lenką ir baltarusį, bet pralaimėjo Lenkijos kovotojui iš Baltstogės. Vėliau pusfinalyje įveiktas Baltarusijos kovotojas ir atsirevanšuota pogrupyje pralaimėtam lenkui. Tad Vitoldas - šio turnyro nugalėtojas. Svorio kategorijoje iki 45 kg (10 dalyvių), įveikęs du Lenkijos kovotojus, Kostas Kvietkus laimėjo bronzos medalį.
Miglė Medelytė, įveikusi Lenkijos sportininkę su oranžiniu diržu ir pralaimėjusi dvi kovas lietuvėms, užėmė trečiąją vietą 6 dalyvių grupėje. Vienintelis iš mūsų komandos Nojus Pratusevičius (8 dalyviai), kovęsis 2010 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje, įveikęs 2 lenkus, taip pat pelnė bronzos apdovanojimą. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti puikiais medaliais. Už pirmą vietą organizatoriai padovanojo išmaniuosius laikrodžius, už antrąją- dziudo treniruotėms skirtus krepšius, už trečiąją - arbatos puodelius su dziudo simbolika.