Paskelbta: 2017-04-14

Marius Lukšys Europos kyokushin karate jaunių čempionas

Marius

Balandžio 8 dieną Danijoje Roskildės mieste vyko Europos kyokushin karate jaunių (16-18) čempionatas. Itin sėkmingas šis čempionatas buvo Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro ir sporto klubo „Kumite“ atstovui Mariui Lukšiui. Europos čempionate jaunių amžiaus grupėje dalyvavo per 200 sportininkų iš įvairių valstybių. Lietuvos jaunių rinktinė visose 10 svorio kategorijų delegavo po du sportininkus, iš kurių 14 iškovojo prizines vietas. Komandinėje įskaitoje Lietuva užėmė pirmą vietą, antroje palikdama Vengriją.

Trenerio Artūro Enčerio auklėtinis Marius svorio kategorijoje iki 80 kg. pranoko visus savo varžovus ir iškovojo aukso medalį. Marius įveikė 3 priešininkus  - lenką, ukrainietį ir gruziną. Šioje kategorijoje kovojo 10 sportininkų. 2016 metais vykusiame Europos čempinate Marius liko trečias, o šiemet bronzą iškeitė į auksą.

Sporto klubo „Kumite“ trenerio Rolando auklėtinė Darija svorio kategorijoje iki 55 kg. iškovojo bronzą. Darijai tai buvo pirmos tokio aukšto lygio varžybos. Šioje kategorijoje kovojo 12 sportininkių. Iki pusfinalio Darija nugalėjo šveicarę ir ukrainietę, tačiau pusfinalyje teko pripažinti pajėgios vengrės, kuri  ir tapo šios kategorijos nugalėtoja pranašumą.