Paskelbta: 2018-05-31

Šachmatų turnyras Gargžduose

Š.m. gegužės 27 d. Gargžduose vyko šachmatų varžybos, skirtos Gargždų miesto gimtadieniui ir tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Varžybose dalyvavo 7 Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro šachmatų skyriaus auklėtiniai. Dar dalyvavo šachmatininkai iš Klaipėdos, Kauno, Plungės, Telšių, Kretingos, Tauragės ir Gargždų. Viso - 77 dalyviai.
Buvo vykdomi du turnyrai pagal atskiras amžiaus grupes. Jaunesniųjų turnyras -  BM10 (berniukai ir mergaitės  iki 10 metų amžiaus). Vyresniųjų turnyras BM14 (berniukai ir mergaitės iki 14 metų amžiaus).
BM10 turnyre dalyvavo 47 jaunieji šachmatininkai. M10 grupėje gerai žaidė Medeina Strokova. Ji surinko 6 taškus ir užėmė antrąją vietą bei buvo apdovanota sidabro medaliu. Nedaug iki medalio trūko Ignui Miliui. Ignas surinko 6 taškus ir B10 grupėje užėmė 4 vietą.
BM14 turnyre dalyvavo 30 šachmatininkų. Pijus Greičius(6,5 taško) B14 grupėje užėmė 1 vietą ir buvo apdovanotas taure ir aukso medaliu. Kristupas Meškauskas (4 taškai) užėmė 3 vietą ir buvo apdovanotas bronzos medaliu. Ąžuolas Norkūnas (5 taškai) B12 grupėje užėmė 4 vietą.
Varžybose dar dalyvavo jurbarkiečiai Vilius Karčiauskas (B12) ir Deimantas Šegžda (B10).
Varžybos vyko 8 ratų šveicariška sistema, kiekvienam žaidėjui skiriant po 10 min. + 5 sek. po kiekvieno ėjimo.

Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro šachmatų skyriaus treneris Valentinas Jankūnas

Žiūrėta: 1812 kartai Atnaujinta: 2018-05-31