jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Š. m. rugsėjo 24 d., Tauragėje vyko Tauragės rajono atviras vaikų, jaunučių ir jaunių dziudo čempionatas. Jame dalyvavo apie beveik šimtas sportininkų iš Tauragės, Jurbarko, Mažeikių ir Jonavos. Jurbarko Sporto centro trenerio Viliaus Paukščio  komandai atstovavo 34 sportininkai iš Jurbarko, Smalininkų, Viešvilės, Skirsnemunės ir Žindaičių. Pirmąsias vietas šįkart užėmė Ilja Gordiinko, Justas Beinarys, Ugnė Kavaliauskaitė, Deimantas Globys Ir Gabrielė Jakelaitytė, kuri buvo pripažinta (kartu su kita jurbarkiete) techniškiausiomis turnyro merginų kovotojomis.
Antrąsias vietas užėmė Emilis Ambrulaitis, Dreikas Erikas Sabockis ir Nojus Donauskas.
Treti ir bronzos medalius pelnė Galis Karvelis, Eimantas Balnaitis, Amelija Jurgilaitė, Džesika Sabockytė, Matas Jasaitis, Alan Makarenko, Rokas Šlickis, Lėja Babiliūtė, Kristupas Balnaitis, Armandas Janavičius, Dominykas Karvelis, Majus Ausiukevičius, Domantas Gabrielaitis, Vainius Gribauskas, Kornelijus Jurgilas, Titas Mykolaitis, Artur Patlatiuk, Neila Šneiderytė, Dovydas Beleckis, Kipras Jurkynas, Ajus Beinarys, Dovydas Mankus, Eivilė Gabija Mykolaitytė, Emilija Jurkynaitė, Mantas Snudaitis ir Modestas Vismantas.
Mūsų komanda yra dar jauna. Net 20 iš 34 dalyvavusiųjų  varžybose dziudo treniruotes lanko nuo keletos savaičių iki vienerių metų. Tad pergalės jų laukia netolimoje ateityje. Sporte reikia kantrybės, nes greitų rezultatų „čia ir dabar“ sunku tikėtis iš karto.

Š. m. rugsėjo 24 d., Kaune vyko tarptautinis dziudo turnyras „Kaunas Open 2022“, skirtas Ž. Rybino atminimui, kuriame varžėsi 11 šalių sportininkai iš Belgijos, Čekijos, Estijos, Vokietijos, Izraelio, Latvijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Norvegijos, Lenkijos ir Slovėnijos. Svorio kategorijoje iki 46 kg (iki 15 metų amžiaus) varžėsi vienintelis Jurbarko sporto centro atstovas Laurynas Brigadierius. Įveikęs vieną Vokietijos ir du Latvijos sportininkus, Laurynas iškovojo bronzos medalį (15 dalyvių). Vaikinas į varžybas vyko kartu su tėvais. Nuo šio rugsėjo Vilniaus Ozo sporto gimnazijoje besimokantis Vitoldas Čekaitis šioje pat amžiaus grupėje 66 kg svorio kategorijoje iškovojo aukso medalį (3 pergalės, 9 dalyviai).Nuo 2021 metų lapkričio mėnesio Vilniaus Ozo sporto gimnazijoje besimokantis Deividas Barzdaitis tapo čempionu svorio kategorijoje iki 42 kg (3 pergalės, 9 dalyviai), o metus sportuojantis toje pat gimnazijoje Nidijus Kasparavičius amžiaus grupėje iki 18 metų svorio kategorijoje iki 55 kg buvo trečias (2 pergalės, 8 dalyviai). Laurynas, Deividas ir Vitoldas turi 3 KYU (žaliąjį diržą), o Nidijus - 2 KYU. (mėlynąjį dziudo diržą). Visi vaikinai jau sportuoja po 5-6 metus.

2022 m. liepos 15-19 dienomis Sporto centro sportininkai stovyklavo Palangoje. Stovyklą dalinai finansavo Jurbarko sporto centras, o likusią dalį – tėvai. Stovyklavome kartu su Tauragės dziudo ir sambo klubo Herkus komanda. Iš viso mūsų buvo 28.
Dienotvarkę sudarė rytinė mankšta (bėgimas iki jūros, pajūriu ir mankšta prie jūros), rytinė ir vakarinė treniruotės. Gyvenome šalia Basanavičiaus gatvės, tai vakarais laisvalaikiu galėjome klausytis gyvos muzikos, šaudyti tiro šautuvais, lošti žaidimų automatais, ragauti įvairių virtuvių patiekalus. Lankėmės Palangos krašto muziejuje, kur ekskursiją vedė gidas. Jis papasakojo Palangos tilto ir kitas įdomias istorijas.
Priešpaskutinę stovyklos dieną surengėme girės kilnojimo varžybas, suskirstę visus į girių grupes: 6 kg, 8 kg, 12 kg ir 16 kg.
Pernai šioje stovykloje karšti orai leido mums kasdien maudytis jūroje, o šįkart geltona vėliava buvo tik vieną dieną. Kitas dienas maudytis buvo draudžiama.
Mūsų didelės bendros komandos sportininkų amžius buvo nuo 9 iki 15 metų. Kai kurie sportininkai tik žengiantys pirmuosius žingsnius sporte, o kai kurie jau yra tapę vaikų ir jaunučių dziudo ar sambo Lietuvos prizininkais (tokių virš 10-ies). Tad užduotis buvo įtraukti į sportinę veiklą mažesniuosius, kurie matydami didesniųjų motyvaciją, bandytų lygiuotis į vyresniuosius draugus.

Latvijoje, Siguldos mieste, birželio 11 d. vyko tarptautinis jau XIII dziudo turnyras, kuriame dalyvavo 252 sportininkai iš 25 Latvijos klubų, 2 Ukrainos, 1 Estijos ir 3 Lietuvos komandos (Jurbarko sporto centras, dziudo klubas Kario kelias ir Mažeikių dziudo klubas Dziudas). Jurbarko sporto centrui atstovavo Viliaus Paukščio 8 sportininkai: Kipras Jurkynas, Dovydas Beleckis, Ajus Beinarys, Justas Rinkevičius, Gabrielė Jakelaitytė, Emilija Jurkynaitė, Laurynas Brigadierius ir Vitoldas Čekaitis.

Treniruotė baidarėmis

Paskelbta: 2022-06-16
Š. m. birželio 14 dieną vyko treniruotė kitokia nei įprastai. Šįkart Smalininkų ir Jurbarko vyresniosios Sporto centro grupės sportininkai plaukė baidarėmis nuo Jurbarkų užtvankos iki laivelių prieplaukos Jurbarke. Mūsų plaukė 20 žmonių su 10 baidarių. Gamta graži, upė srauni, vingiuota, tad patarčiau ir kitiems praplaukti šia nuostabia upės atkarpa. Lietus buvo vienu metu nemenkas, bet mus svetingai po stogu priėmė vienų namų šeimininkai, kuriems esame dėkingi už parodytą gerą valią.
Š. m. birželio 4 d. Kazlų Rūdoje vyko atviras vaikų ir jaunučių čempionatas, kuriame Jurbarko sporto centro trenerės Dianos Arlauskaitės sportininkai Emilis Sutkus (sv. kat. 60 kg) ir Gabija Noreikaitė (sv. kat. 52 kg) iškovojo antrąją vietą, Ervinas Sabaliauskas (sv. kat. 60 kg) - pirmąją vietą .
Dėkojame vaikų tėveliams už suteiktą galimybę dalyvauti dziudo čempionate - Kazlų Rūdoje.
Puslapis 1 iš 17