jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Kviečiame Jus visus 2023 m. sausio 8 d. (sekmadienį) nuo 12.00 val. dalyvauti Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vysiančiame seminare „Fiziniai pratimai ir naujausios mokslinės tendencijos 2023 metais“, kuriame kalbės profesorius Albertas Skurvydas.Seminaras skirtas edukuoti ir kelti kvalifikaciją Jurbarko rajono fizinio ugdymo mokytojams,  Jurbarko sporto centro treneriams, kitiems asmenims, susijusiems su sportu ir jo vystymu Jurbarko rajone.
Seminaras nemokamas, pageidaujantys gauti klausytojo pažymėjimą turės susimokėti 1,00 Eur mokestį.
Dalyvių registracija vykdoma per elektroninę renginių registravimo sistemą „Semiplius“, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 447 72536.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Taip pat informuojame, kad tą pačią dieną Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje nuo 9.00 iki 18.00 val. vyks Lietuvos moksleivių krepšinio lygos - Bergo 3x3 čempionato II etapo varžybos. Kviečiame atvykti ir palaikyti Jurbarko sporto centro merginų ir vaikinų komandas.
Negalintys atvykti į sporto salę palaikyti Jurbarkiečių turės galimybę stebėti tiesioginę varžybų transliaciją Lietuvos moksleivių krepšinio lygos Facebook ir Youtube platformose.
Nuoroda: https://bit.ly/3WUlkI2
Situacija turnyrinėse lentelėse po I etapo: https://bit.ly/3QbKhMZ
Detalesnę informaciją apie tvarkaraščius sekite: https://bit.ly/3Cf0z24 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Varžybų metu visi Jurbarkiečiai ir svečiai kviečiami dalyvauti nemokamuose kineziterapijos testavimuose, kurie orientuoti į kūno balanso tyrimus.

MKL-BERGO 3X3“ II etapas

Paskelbta: 2022-12-29

Jurbarko sporto centras kviečia visus jurbarkiečius ir miesto svečius į moksleivių krepšinio lygos organizuojamą BERGO 3X3“ II etapą, kuris vyks 2023 m. sausio 8 d. nuo 8.00 val. iki 19.00 val. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje. BERGO 3X3 II etapo vyksiančioje šventėje išvysime daugiau kaip pusšimtį vaikinų/merginų komandų, tarp jų ir Jurbarko krepšininkus, kurie varžysis trijose amžiaus grupėse – U14, U16, U18. Renginio dieną (laikas tikslinamas) Lietuvos moksleivių krepšinio lyga organizuos ir edukacinį seminarą fizinio ugdymo mokytojams, treneriams, klubų vadovams ir visuomenei apie fizinio aktyvumo naujausias tendencijas. Seminarą ves profesorius Albertas Skurvydas. Renginio metu bus sudaryta galimybė nemokamai dalyvauti kineziterapijos testavimuose, kurie orientuoti į kūno balanso tyrimus. Maitinimo ir prekybos paslaugas teiks asociacija ,,Martyno žąsys“, Parkavimo vietų nuoroda atvykstantiems į renginį  transporto priemonėmis.

Š. m. gruodžio 21 d. Jurbarko Antano Giedriaus - Giedraičio sporto salėje vyko kalėdinis krepšinio turnyras. Jame savo jėgas išbandė 3 komandos! Krepšininkai varžėsi dėl I, II ir III vietų.
Skelbiame nugalėtojus ir sveikiname visus dalyvavusius!
I VIETA – Tauragės KM;
II VIETA – Jurbarsko SC1 komanda;
III VIETA –  Jurbarko SC2.
Pasitikime šv. Kalėdas kupini jėgų, energijos ir puikios nuotaikos!

Lietuvos moksleivių krepšinio lyga turi naujienų šiemet startavusio naujojo MKL-BERGO 3×3 čempionato dalyviams ir žiūrovams.
Sausio 8 dieną (sekmadienį) MKL pakvies trijulių krepšinio mylėtojus į antrąjį MKL-BERGO 3×3 etapą Jurbarke.
Iš kart po naujųjų metų vyksiančioje šventėje išvysime daugiau kaip pusšimtį vaikinų/merginų komandų, kurios varžysis trijose amžiaus grupėse – U14, U16, U18.
Renginio dieną Lietuvos moksleivių krepšinio lyga organizuos ir edukacinį seminarą Jurbarko miesto kūno kultūros mokytojams. Apie fizinio aktyvumo naujausias tendencijas kalbės žinomas profesorius – Albertas Skurvydas.
Renginio metu svečiai taip pat galės nemokamai dalyvauti kineziterapijos testavimuose, kurie orientuoti į kūno balanso tyrimus.
Šventė vyks Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje.
Puslapis 1 iš 23