jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

2023 m. gegužės 6 d. Jurbarko automobilių stovėjimo aikštelėje prie turgaus vyko krepšinio 3x3 turnyras ,,Jurbarko miesto ir verslo dienos 2023“, kuriame dalyvavo 15 komandų: ,,Krepšinio magai“, ,,Jurbarkas – Karys“, ,,Jurbarkas BC“, ,,Jurbarkiečiai“, ,,Gandrai“, ,,Miksas“, ,,Pasatas“, ,,Čia už ...“, ,,Pavadinimas“, ,,Mercedes“, ,,Juras & Barkus“, ,,Sūnūs paklydėliai“, ,,Legendos“, ,,Bus tų litų“, ,,Damos“.

2023 m. kovo 11 d. Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje vyko krepšinio mėgėjų 5x5 turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, kuriame varžėsi 4 komandos: ,,Trespir“ (Jurbarkas), ,,Smalininkai“ (Jurbarko r.) ir ,,Viešvilė“ (Jurbarko r.) ir ,,Žalgirio“ Garbės klubas (Kaunas).

2023 m. kovo 10 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos sporto salėje vyko estafečių „Sportuoju ir džiaugiuosi“ ir ,,Mažieji žaidžia krepšinį“ varžybos, jose dalyvavo Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“, Jurbarko ,,Ąžuoliuko“ mokyklos, Smalininkų vaikų lopšelio – darželio, Jurbarkų darželio-mokyklos ir Rotulių darželio - mokyklos, Šimkaičių vaikų lopšelio - darželio komandos. Vaikai dalyvavo 5-iose sportinėse veiklose - lavino taiklumą, vikrumą, greitumą, susikaupę stengėsi įveikti kliūtis. Atsipalaidavo piešdami ir rašydami linkėjimus Lietuvai ir draugams. Varžybose „Mažieji žaidžia krepšinį“ vaikai atliko įvairias sportines užduotis – rodė, kaip geba valdyti kamuoliukus, kokie jie yra greiti ir vikrūs aikštelėje. Atlikdami užduotis, vaikai galvojo ne tik apie azartą, bet ir apie savo bei komandos draugo sėkmę. Visi renginio dalyviai nusipelnė pagyrimo žodžių, komandos gavo padėkos raštus ir po saldžią dovanėlę. Didelis ačiū visiems prisidėjusiems prie šių varžybų organizavimo ir įgyvendinimo.Gera žinoti, kad vaikai supranta, kad sportinės varžybos, estafetės – ne tik sportas, žaidimas, lenktyniavimas, bet tai ir geros emocijos, ir draugystė, ir sveikata. Sportuokite, vaikai, ir gyvenimas bus kupinas džiaugsmo ir sveikatos!

Mantinga - Vaikų krepšinio lygoje“ rungtynes žaidė gimusių 2011 metais ir jaunesnio amžiaus vaikų komandos. Jaunieji Jurbarko sporto centro trenerio Vaido Greičiaus krepšininkai: A. Suškovas, A. Bastys, K. Ramanauskas, A. Ramanauskas, G. Taurazevičius, J. Imbrasas, A. Gumauskas, M. Kėkštas, B. Šerpytis, M. Sabataitis, E. Valiukonis rungėsi Kėdainiuose. Rungtynėse Jurbarko SC komanda rezultatu 46:55 turėjo pripažinti Kėdainių SC komandos pranašumą ir po permainingų kovų rezultatu 61:35 palaužė Kauno ,,NKA-REGANAS“ varžovus.

2023 m. kovo 4 d. Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) varžybos, po kurių paaiškėjo, kad 13-ojo sezono čempionų žiedai atiteko Vilkas ,,Juras&Barkus” ekipai. Dvikovoje dėl aukso ekipa sugebėjo palaužti „Ugneka“ - lygos bronza atiteko „Viesulas“ komandai.

Puslapis 1 iš 24