jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Š. m. rugsėjo 15 d. Jurbarko miesto Romualdo Marcinkaus stadione vyko Lietuvos vaikų lygos 2022-2023 m. sezono U9 čempionato A lygmens Vakarų regiono A pogrupio rungtynės ,,Jurbarko SC – FK Banga“. Kuriose savo jėgas išbandė Jurbarko sporto centro trenerio M. Pučinskio U9 (gim. 2014 m. ir jaun.) ugdytiniai: N. Kasparavičius, D. Kazlauskas, M. Kveškevičius, A. Martišius, J. Matukaitis, U. Mileris, N. Pileckis, J. Rukšnaitis, L. Urbutis, J. Vilkenis, D. Zabliauskas. Jaunieji futbolininkai demonstravo ne tik tikrą ir gražų futbolo žaidimą bet ir pamatėme geriausius žaidėjus, buvo suteikta jiems galimybė pakovoti tarpusavyje, treneriams – padiskutuoti, palyginti savo komandų ir individualių žaidėjų meistriškumą. Šiame susitikime vaikams svarbiausia teigiamos emocijos ir individualus vystymas, skatinimas, o ne klaidų akcentavimas.

Š. m. rugsėjo 10 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos vaikų lygos 2022-2023 m. sezono U9 čempionato A lygmens Vakarų regiono A pogrupio rungtynės ,,Klaipėdos FM – Jurbarko SC“. Kuriose savo jėgas išbandė Jurbarko sporto centro trenerio M. Pučinskio U9 (gim. 2014 m. ir jaun.) ugdytiniai: N. Kasparavičius, D. Kazlauskas, M. Kveškevičius, A. Martišius, J. Matukaitis, U. Mileris, N. Pileckis, J. Rukšnaitis, L. Urbutis, J. Vilkenis, D. Zabliauskas. Jaunieji futbolininkai demonstravo ne tik tikrą ir gražų futbolo žaidimą bet ir pasisėmė naudingos patirties.

Jurbarko sporto centro futbolo komandos startuoja  2022–2023 metų sezono varžybose ir džiugu, kad šiame sezone dalyvauja Jurbarko sporto centro trenerio M. Pučinskio U9 (gim. 2014 m. ir jaun.) ir U11 (gim. 2012 m. ir jaun.) komandos.
Komandų susitikimai 2022-2023 m. sezono Lietuvos vaikų lygos U9 čempionato A lygmens Vakarų regiono A pogrupio rungtynėse:
Klaipėdos FM – Jurbarko SC;
Jurbarko SC –FK Banga;
FA Tauras – Jurbarko SC;
Jurbarko SC – Tauragės SC;
FK Gintaras – Jurbarko SC;
Jurbarko SC – FC Džiugas;
Jurbarko SC – Klaipėdos FM;
FK Banga – Jurbarko SC;
Jurbarko SC – FA Tauras;
Tauragės SC – Jurbarko SC;
Jurbarko SC – FK Gintaras;
FC Džiugas – Jurbarko SC.
Komandų susitikimai 2022-2023 m. sezono Lietuvos vaikų lygos U11 čempionato A lygmens Vakarų regiono B pogrupio rungtynėse:
Tauragės SC – Jurbarko SC;
Jurbarko SC – FK Atmosfera;
FA Tauras – Jurbarko SC;
Jurbarko SC – Šilalės SM;
FK Banga – Jurbarko SC;
Jurbarko SC – FC Džiugas;
Jurbarko SC – Tauragės SC;
FK Atmosfera – Jurbarko SC;
Jurbarko SC – FA Tauras;
Šilalės SM – Jurbarko SC;
Jurbarko SC – FK Banga;
FC Džiugas – Jurbarko SC.
Po visų sužaistų 2022–2023 metų sezono futbolo rungtynių paaiškės Jurbarkiečių rezultatai. Susitikimuose su varžovais Jurbarko SC trenerio Martyno Pučinskio auklėtiniai pasisems naudingos patirties futbolo žaidime.

2022 m. rugpjūčio 20-21 dienomis Jurbarko Romualdo Marcinkaus stadione vyko vaikų futbolo turnyras Romualdui Marcinkui atminti ir Lietuvos futbolo šimtmečiui paminėti, kuriame savo jėgas išbandė komandos iš Šilutės, Šiaulių, Raseinių, Kėdainių, Jurbarko. Vaikų futbolo turnyro metu Jurbarko sporto centro treneris M. Pučinskis siekė gerinti jaunųjų futbolininkų ugdymo kokybę pagal parengtą futbolo treniruočių sistemą. Kad jaunųjų futbolininkų ugdyme reikalingos permainos ir kryptingas bei vieningas darbas, pasisekė parodyti dalyvaujant vaikų futbolo turnyre. Futbolo žaidomo esmė buvo pamatyti geriausius žaidėjus, suteikti jiems galimybę pakovoti tarpusavyje, treneriams – padiskutuoti, palyginti savo komandų ir individualių žaidėjų meistriškumą. Šiame amžiaus tarpsnyje vaikams svarbiausia teigiamos emocijos ir individualus vystymas, skatinimas, o ne klaidų akcentavimas. Vaikai neturi bijoti suklysti. Geriausi žaidėjai ir komandos apdovanoti nugalėtojų taurėmis ir medaliais. Pamatėme tikro futbolo emocijas – pelnydami pergales.

Puslapis 1 iš 9