jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

2022 m. gruodžio 16 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko Jurbarko sporto centro kalėdinis šeimų futbolo turnyras, kuriame dalyvavo Jurbarko sporto centro trenerio Martyno Pučinskio jaunųjų futbolininkų 6 komandos. Komandos sudėtis - vaikas ir suaugęs (tėtis, mama, brolis, sesė, giminaitis ar draugas). Vidmantas Butkus turėjo puikią galimybę pademonstruoti puikią fizinę savybę ir tapti įgūdžių rungties laimėtoju, o Liudvikas Urbutis taikliausiu rungties nugalėtoju, bei kamuolio žongliravimo konkurso - Timas Hausmanas. Taip pat savo jėgas išbandė Emilis Mikalauskas, kuris buvo pripažintas jauniausio turnyro dalyviu. Visi turnyro dalyviai džiaugėsi ne tik iškovotais medaliais bei prizais bet ir puikiai praleista diena.

Š. m. gruodžio 11 d. Kėdainiuose vyko vaikų futbolo turnyras ,,FK Nevėžis taurė“, kuriame dalyvavo futbolo komandos iš Kėdainių, Vilniaus, Panevėžio, Jurbarko. Jurbarko sporto centro futbolo komandą į turnyrą lydėjo treneris Martynas Pučinskis. Jaunieji sportininkai savo jėgas išbandė 5 rungtynėse prieš Kėdainių ,,Nevėžis“, Vilniaus ,,Žaibas“, FK ,,Panevėžys“, FK ,,Dembava“ varžovus. Futbolistai dalinosi patirtimi, naujais atradimais ir džiaugsmu ir daug išmoko žaidimo paslapčių.

Vaikų futbolo turnyras

Paskelbta: 2022-12-14

Š. m. gruodžio 10 d. Tauragėje vyko vaikų futbolo turnyras. Jurbarko sporto centro trenerio Martyno Pučinskio ugdytiniai sutiks, kad pirmoji išvyka, kokia ji bebūtų, yra nepamirštamas patyrimas. Turnyro metu jaunųjų sportininkų dalyvavimas sukėlė jaudulio – nepaisant visko buvo sužaistos 5 rungtynės, įmušta daug įvarčių, patirta daug gerų emocijų ir svarbiausia įgauta daug naudingos patirties ateičiai.

Š. m lapkričio 15 d. Kauno Dariaus ir Girėno stadione, vyko Baltijos taurės rungtynės Lietuva – Islandija. Jurbarko sporto centro futbolo trenerio Martyno Pučinskio iniciatyva suorganizuota  ši išvyka jauniesiems futbolininkams labai patiko. Treneris viliasi, jog auklėtinius tai paskatins rimtai žvelgti į treniruočių procesą, norint pasiekti aukštų rezultatų. Šią dieną treneris Martynas Pučinskis subūrė futbolo entuziastus į vieną komandą ir vėl užpildė ne tik Jurbarko Romualdo Marcinkaus stadioną bet ir Kauno Dariaus ir Girėno stadioną.

2022 m. spalio 20 d. Jurbarko miesto Romualdo Marcinkaus stadione vyko Lietuvos vaikų lygos 2022-2023 m. sezono U11 čempionato A lygmens Vakarų regiono B pogrupio rungtynės. Jose rungtyniavo skirtingo amžiaus Jurbarko sporto centro trenerio Martyno Pučinskio: U9 ,,Jurbarko SC“ - FC ,,Džiugas“ B ir U11 ,,Jurbarko SC“ - FC ,,Džiugas“ komandos. Drąsiai žaidžiant šios dienos ,,tarpusavio mače“ jurbarkiečiai visas dvi čempionato rungtynes pabaigė skirtingomis baigtimis ir kaupdami patirtį siekia gerų rezultatų tolimesniems čempionato susitikimams.

Puslapis 1 iš 10