Paskelbta: 2022-03-17

2021-2022 mokslo metų Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų žaidynės

2022 m. vasario mėnesį Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų žaidynės įtraukė daugybę Jurbarko rajono mokinių, tad į vasario mėnesio apdovanojimus pretendavo Eržvilko gimnazijos ir Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokiniai.

Eržvilko gimnazijos sporto salėje vyko tarpklasinės tinklinio varžybos, kuriose savo jėgas išbandė penkios ,,8“, ,,1G“, ,,2G“, ,,3G“, ,,4G“ komandos. Po atkaklių kovų trečiąją vietą iškovojo ,,8“, antrąją vietą - ,,2G“ ir tinklinio varžybų nugalėtojais tapo ,,4G“ komanda.
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokiniai vasario 8 dieną dalyvavo tarpklasinėse tinklinio varžybose, skirtose Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti.
Vasario 9 dieną vyko asmeninėse smiginio (klasikinio) varžybos, kuriose merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo Karolina Batarūnaitė, antrąją Austėja Einingytė ir trečiąją Austėja Puraitė. Vaikinų grupėje pirmąją vietą iškovojo Nojus Lužaitis, antrąją - Saidas Rauza ir trečiąją - Titas Barčas.
Kilnus elgesys yra neatsiejamas dalykas ne tik gyvenime, bet ir sporte, tai ne tik laikymasis taisyklių, bet ir savęs pačio motyvavimas, pagarba varžovui ir taip pat sau, bei atsidavimas pasirinktai sporto šakai. Atsižvelgiant į pateiktą bendrojo ugdymo mokyklų ataskaitą ir pagal pateiktus kriterijus daugiausiai balų surinko Eržvilko gimnazija (13 balų), o Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija - 7 balus.

Daugiau informacijos apie Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų veiklas galite matyti čia: