SKELBIMŲ LENTA

4x4 tinklinio varžybos krepsinis 3X3
Paskelbta: 2022-04-05

Lietuvos dziudo U15 ir U18 dziudo čempionatai

2022 m. balandžio 2 dieną Prienuose vyko Lietuvos dziudo iki 15 ir iki 18 metų Lietuvos dziudo čempionatai (Nacionalinės dziudo asociacijos). Juose dalyvavo Jurbarko sporto centro trenerio Viliaus Paukščio sportininkai: Gabrielė Jakelaitytė, Justas Rinkevičius, Laurynas Brigadierius, Vitoldas Čekaitis ir Emilija Jurkynaitė.

Svorio kategorijoje iki 36 kg (3 dalyvės), nugalėjus vieną varžovę, Gabrielė Jakelaitytė iškovojo sidabro medalį.Svorio kategorijoje iki 42 kg (9 dalyviai) Laurynas Brigadierius laimėjo sidabro medalį. Nugalėjo Šilutės atstovą, vėliau po pratęsimo pusfinalyje, visgi nusileido buvusiam komandos draugui Deividui Barzdaičiui, nors turėjo vienu įspėjimu mažiau, o dėl trečios vietos po įtemptos kovos nugalėjo dviem metais jaunesnį komandos draugą Justą Rinkevičių. Vienuolikmetis Justas Rinkevičius, įveikęs du varžovus ir patyręs dvi nesėkmes, užėmė penktąją vietą. Justui šios varžybos buvo patirtis, nes jis buvo beveik 3 metais jaunesnis už savo varžovus, tačiau sparčiai tobulėjantis ir jau turintis 4KYU - oranžinį dziudo diržą. Šioje svorio kategorijoje nugalėjo buvęs mūsų komandos narys, o dabar Vilniaus Ozo sporto gimnazijoje nepilną pusmetį besimokantis viešvilietis Deividas Barzdaitis (3 pergalės). Galingai kovojo Vitoldas Čekaitis (sv. kat. iki 66 kg, 10 dalyvių). Nugalėjęs du pajėgius dziudo sportininkus, Vitoldas išėjo į pusfinalį, kuriame smaugimo veiksmu pralaimėjo daugkartiniam Lietuvos čempionui iš Alytaus ir dėl kaklo raumenų patempimo negalėjo kovoti dėl trečios vietos, kuri būtų neabejotinai iškovota. Svorio kategorijoje iki 57 kg (5 dalyvės) pirmą kartą varžybose dalyvavusi Emilija Jurkynaitė sėmėsi patirties ir buvo penkta. Jaunių amžiaus grupėje iki 18 metų buvęs mūsų komandos narys, o šiemet Vilniaus Ozo sporto gimnazijoje besimokantis Nidijus Kasparavičius (sv. kat. iki 55 kg, 6 dalyviai), įveikęs 3 varžovus iškovojo sidabro medalį.