Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2018-03-08

Jurbarkiečių pasirodymas Lietuvos jaunimo dziudo čempionate Kaune ir turnyre Šakiuose

Vasario 23-24 d. Kaune vyko Lietuvos atviras dziudo jaunimo U21 čempionatas, kuriame dalyvavo ir Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro dziudo skyriaus sportininkai.
Svorio kategorijoje iki 78 kg bronzą iškovojo smalininkietė Kamilė Girdžiūtė.

Antrą varžybų dieną pirmą kartą jaunimo grupėje čempionu tapo jurbarkietis Lukas Lažauninkas (sv. kat. iki 100 kg), finale po pratęsimo  įveikęs daugkartinį Latvijos ir Lietuvos jaunių ir jaunimo čempioną iš Latvijos. Lukas jau 2,5 metų sportuoja  pas trenerius R.Baltą ir K.Trumpį Panevėžio R.Sargūno Gimnazijoje. Pernai Lukas šioje amžiaus grupėje buvo antras.

Kovo 4 dieną dziudoistai  dalyvavo Šakių dziudo turnyre, kuriame be Lietuvos komandų, varžėsi ir svečiai iš Latvijos. Jurbarko rajono dziudo skyriaus sportininkai iškovojo 10 medalių.
Aukso medaliais pasipuošė Lukas Paulauskas, Kamilė Girdžiūtė ir Svajūnas Kondratavičius. Sidabro medalius pelnė Deividas Barzdaitis, Rapolas Povilauskas, Ernestas Snudaitis ir Eimis Majauskas. Bronza džiaugėsi Laurynas Brigadierius, Paulius Margelis ir Nojus Girdžius. Be medalių šįkart liko Mantas Snudaitis ir pirmą kartą varžybose dalyvavęs Kostas Kvietkus.