El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2018-05-31

Penki medaliai iš Plungės tarptautinio dziudo turnyro

Dziudo varžybų sezonas dar nesibaigia. Gegužės 26 dieną Plungėje vyko tarptautinis dziudo turnyras „Pavasaris – 2018“, kuriame dalyvavo ir 10 trenerio Viliaus Paukščio treniruojamų Jurbarko rajono sportininkų iš Smalininkų, Viešvilės ir Skirsnemunės. Iš viso varžybose kovojo 217 sportininkų, iš kuriš 45- Latvijos atstovai. Mūsų komanda laimėjo penkis medalius.
Geriausiai sekėsi vaikų grupėje kovojusiam Deividui Barzdaičiui (29 kg, 10 dalyvių) , kuris įveikęs tris varžovus, laimėjo šių varžybų taurę bei aukso medalį.
Antrąsias vietas iškovojo vaikų grupėje startavęs Laurynas Vaitkus (sv. kat. iki 34 kg,11 dalyvių) ir jaunučių grupėje kovojęs Svajūnas Kondratavičius (sv. kat. iki 34 kg, 2 dalyviai), Svajūnas kovojo iki dviejų pergalių su savo svorio kategorijos Lietuvos lyderiu ir tik po įtemptų kovų buvo priverstas pripažinti varžovo pranašumą.
Trečiąsias vietas užėmė ir bronzos medaliais pasipuošė jaunučių grupėje (iki 16 metų) varžęsi Paulius Ceinorius (sv. kat. iki 46 kg, 7 dalyviai) ir Ernestas Snudaitis (sv. kat. iki 55 kg, 7 dalyviai). Abu vaikinai laimėjo po du susitikimus.
Vieną pergalę iškovojęs Nidijus Kasparavičius vaikų grupėje buvo penktas (sv. kat. iki 35 kg, 14 dalyvių), o taip pat vieną pergalę laimėjęs Laurynas Brigadierius (sv. kat. iki 27 kg, 13 dalyvių)- septintas. Septintas liko ir Nojus Girdžius (sv. kat. iki 55 kg jaunučių grupė). Tik ketvirtose – penktose varžybose dalyvavę Vitoldas Čekaitis ir Kostas Kvietkus (abu svorio kat. iki 35 kg, 14 dalyvių) užėmė 9-11 vietas.

Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro dziudo skyriaus treneris Vilius Paukštis

Žiūrėta: 1819 kartai Atnaujinta: 2018-05-31