Paskelbta: 2019-05-20

Tarptautinis dziudo turnyras

Š.m. gegužės 18 d. Plungės dvaro žirgyne vyko tarptautinis 12-asis dziudo turnyras „Pavasaris 2019“, skirtas dziudo treneriui Kęstučiui Šermukšniui atminti. Turnyre varžėsi sportininkai iš Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Klaipėdos, Gargždų, Plungės, Telšių, Skuodo, Šilutės, Elektrėnų, Jurbarko, Biržų, Palangos, Latvijos.

Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro atstovavo aštuoni treniruojami trenerio Viliaus Paukščio sportininkai: Laurynas Brigadierius, Deividas Barzdaitis, Nidijus Kasparavičius, Kostas Kvietkus, Vitoldas Čekaitis, Rapolas Povilauskas, Laurynas Vaitkus ir Alanas Margelis. Svorio kategorijoje iki 32 kg (12 dalyvių) U13 amžiaus grupėje, įveikęs keturis varžovus, nugalėtoju tapo Deividas Barzdaitis. Amžiaus grupėje U13 svorio kategorijoje iki 38 kg, įveikęs 3 varžovus, bronzos medalį iškovojo Nidijus Kasparavičius. Svorio kategorijoje iki 29 kg (11 dalyv., 2 pergalės) U11 grupėje sidabro medalį pelnė Laurynas Brigadierius. Rapolas Povilauskas (U11 grupėje, 35 kg, 16 dalyv., 2 perg.), Laurynas Vaitkus (U11 grupėje, 38 kg, 10 dalyv., 2 perg.) ir Kostas Kvietkus (U13 grupėje, 38 kg, 11 dalyv., 2 perg.) iškovojo penktąsias vietas. Alanas Margelis (U11 grupėje, 35 kg, 16 dalyv., 2 perg.) liko 7-as, o Vitoldas Čekaitis (U13 grupėje, 38 kg, 10 dalyv.) – devintas.