Paskelbta: 2019-12-17

Klubo „Kario kelias“ Kalėdinis turnyras

Š. m. gruodžio 15 d. Kaune dziudo klubas „Kario kelias“ organizavo Kalėdinį dziudo turnyrą, kuriame varžėsi „Kario kelio“, „Dziudo tem“, „Asahi“, „Minvija“, „Ugnies aidas“, “Sfinksas“ klubai bei 25 Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro treniruojami trenerio Viliaus Paukščio sportininkai. Varžybose buvo skirstoma į grupes po 3-5 sportininkus, atrinktus pagal amžių, svorį ir meistriškumą. Visi vaikai buvo apdovanoti medaliais.

Mūsų komanda iškovojo 7 pirmąsias vietas. Aukso medalius gavo Adomas Bastys, Justė Šlyterytė, Justas Rinkevičius, Nojus Pratusevičius, Jokūbas Bastys, Majus Jocys ir Kostas Kvietkus. Dar keturi laimėjo antrąsias vietas, tai Justas Beinarys, Minijus Janavičius, Martynas Šašys ir Ajus Beinarys. Kiti 14 apdovanoti bronzos medaliais. Trečias vietas užėmė: Agota Vainauskaitė, Urtė Neverauskaitė, Gabrielė Jakelaitytė, Eivilė Gabija Mykolaitytė, Andrėja Girdžiutė, Andrius Konovalovas, Dovydas Beleckis, Vakaris Jocys, Titas Mykolaitis, Kamilis Barauskas, Dovydas Mankus, Mindaugas Mitalas, Armandas Kuras ir Lukas Sutkaitis.