Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 896

Paskelbta: 2017-10-11

Kyokushin karate sezono varžybų startas – Kaune

Š. m. rugsėjo 30 dieną Kaune pirmą kartą buvo surengtas „Kaunas Open 2017“ turnyras. Debiutavęs tarptautinis turnyras sukvietė virš 400 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos bei Lenkijos.
Dėl apdovanojimų ant tatamio kovojo vaikai ir jaunimas nuo 10-ies iki 21-erių metų, suskirstyti į septynias amžiaus grupes.

Jurbarko klubą “Kumite” ir KKSC atstovavo 26 sportininkai (iš jų trenerio Artūro 14): 20 dalyvių dešimties – keturiolikos metų amžiaus grupėje ir 6 šešiolikos – dvidešimt vienerių metų amžiaus grupėje.
Jurbarkiečių rezultatai:

Vaikų-jaunučių grupė:

Pirmos vietos - Ignas Šimkūnas, Gabija Šauklytė.

Antras vietas iškovojo Karolis Šimkūnas, Eimantas Mačiulis.

Bronzos medaliai atiteko Matui Žilaičiui, Airidui Sutkui.

Jaunių-jaunimo grupės rezultatai:

Šioje amžiaus grupėje klubą atstovavo 6 sportininkai, iš kurių 4 tapo prizininkais. Jaunių grupėje geriausiai sekėsi trenerio Artūro auklėtiniui Ignui Taurazevičiui, kuris tapo čempionu (-75 kg).

Dar trys medalių komplektai atiteko trenerio Rolando Kringelio (Raseiniai) sportininkams.

Bendrai jungtinė klubo “Kumite” ir Jurbarko KKSC komanda iškovojo 17 medalių iš 26 dalyvavusių.