Paskelbta: 2021-06-01

Lietuvos jaunučių A ir B pirmenybių II turai

Š. m. gegužės 30 d. Jurbarke vyko Lietuvos jaunučių A ir B pirmenybių II turai. Jaunučių A varžybose savo jėgas išbandė Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Daivaro Jonaičio komanda, kuri po atkaklių kovų užėmė 9 vietą.

Geriausio žaidėjo vardas atiteko Jurbarko rajono KKSC sportininkui Arijui Volbikui. Jaunučių B pirmenybių II ture 1 laimėtos ir 2 pralaimėtos varžybos jurbarkiečiams leido kovoti dėl 9-12 vietų. Tad trenerio Daivaro Jonaičio auklėtiniai rezultatu 25:5 laimėjo prieš Šilutės Regbis komandą, o dėl 9-10 vietos Jurbarko rajono KKSC žaidė prieš Kauno „SM Gaja-1“ir rezultatu 25:10 iškovojo 9 vietą. Geriausiu Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro žaidėju tapo Adomas Rudzevičius.