Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 896

Paskelbta: 2017-05-29

Šachmatų varžybose Gargžduose jurbarkiečių pergalės

Š.m. gegužės 28 d. Gargžduose vyko šachmatų varžybos, skirtos Gargždų miesto gimtadieniui ir tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Varžybose dalyvavo 13 Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro šachmatų skyriaus auklėtinių. Varžybose taip pat dalyvavo šachmatininkai iš Klaipėdos, Plungės, Telšių, Kretingos, Tauragės ir Gargždų. Viso - 75 dalyviai.

Vyko du turnyrai pagal atskiras amžiaus grupes. Jaunesniųjų turnyras -  BM10 (mergaitės ir berniukai iki 10 metų amžiaus). Vyresniųjų turnyras BM14 (mergaitės ir berniukai iki 14 metų amžiaus).

Norisi pasidžiaugti jurbarkiečių pasiekimais.

BM10 turnyre dalyvavo 51 jaunasis šachmatininkas. Šiame turnyre pirmąją vietą laimėjo Skomantas Juškaitis (7.5 taško). Mergaičių iki 10 metų grupėje Augustė Pranskaitytė (5.5 taško) liko ketvirta.

BM14 turnyre dalyvavo 24 šachmatininkai. Erikas Pranskaitis surinko 6.5 taško ir užėmė trečiąją vietą. Kajus Kuncaitis (5.5 taško) B14 grupėje liko ketvirtas. B12 grupėje Paulius Meškauskas (5 taškai) užėmė taip pat ketvirtąją vietą.

Kitų jurbarkiečių rezultatai šiek tiek kuklesni. Varžybose dar dalyvavo Ąžuolas Norkūnas, Kristupas Meškauskas, Vilius Karčiauskas, Eimis Majauskas, Adrijus Adomaitis, Ignas Milius, Ema Pamataitytė ir Ignas Brazaitis.

Varžybos vyko 9 ratų šveicariška sistema, kiekvienam žaidėjui skiriant po 8 min. + 5 sek. po kiekvieno ėjimo.

Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro šachmatų skyriaus treneris Valentinas Jankūnas

Žiūrėta: 2419 kartai Atnaujinta: 2017-05-29