Paskelbta: 2018-03-13

Jaunųjų šachmatininkų pergalės Tauragės apskrities pirmenybėse „Atgimimo taurė-2018"

Š. m. kovo 11 d. Tauragėje įvyko Tauragės apskrities XXII-osios atviros komandinės-asmeninės šachmatų pirmenybės „Atgimimo taurė-2018". Dalyvavo 17 komandų (68 šachmatininkai) iš Klaipėdos, Gargždų, Tauragės, Raseinių, Akmenės, Šilalės, Vilkaviškio, Šilutės, Pagėgių ir Jurbarko. Jurbarkui atstovavo Jurbarko komanda (Tomas Jankūnas, Valentinas Jankūnas, Pijus Greičius, Ignas Mockaitis) ir Jurbarko KKSC (Kajus Kuncaitis, Irmantas Norkūnas, Skomantas Juškaitis, Erikas Pranskaitis).

Nugalėtojais tapo Klaipėdos SC "Mintis" (26.5 taškai), antri Tauragės "Tauragis1" (25 taškai), treti Raseiniai (23 taškai). Jurbarkiečiai, surinkę 22.5 taško, liko ketvirti. Jurbarko KKSC (16 taškų) užėmė trečiąją vietą tarp moksleivių komandų ir buvo abdovanoti bronzos medaliais. Individualioje įskaitoje iš jurbarkiečių geriausiai sekėsi Tomui Jankūnui (6.5 taško, 5 vieta), Valentinui Jankūnui (6 taškai, 9 vieta), Pijui Greičiui (5.5 taško, 20 vieta) ir Kajui Kuncaičiui (5 taškai, 29 vieta). Individualioje įskaitoje Pijus Greičius užėmė antrąją vietą tarp moksleivių ir buvo apdovanotas sidabro medaliu.

Varžybos vyko 9 ratais, kiekvienam žaidėjui skiriant po 12+3 s. visai partijai. Dar vyko ir vaikų turnyras, kuris vyko 7 ratais su ta pačia laiko kontrole kaip ir komandinis turnyras. Jame dalyvavo 34 jaunieji šachmatininkai. Tarp jų jurbarkiečiai Medeina Strokova, Deimantas Šegžda ir Augustė Pranskaitytė. Medeina ir Deimantas surinko po 4 taškus, o Augustė net 5 taškus. Augustė Pranskaitytė užėmė 1 vietą tarp mergaičių ir buvo apdovanota aukso medaliu ir taure.

Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro šachmatų skyriaus treneris Valentinas Jankūnas

Žiūrėta: 2280 kartai Atnaujinta: 2018-03-15