Paskelbta: 2020-01-20

Greitųjų šachmatų turnyras

Š. m. sausio 19 d. Jonavoje kūno kultūros sporto centro salėje įvyko greitųjų šachmatų turnyras, skirtas šviesaus atminimo trenerio Richardo Banaičio atminimui pagerbti. Vyko A ir B turnyrai. B turnyre dalyvavo 105 dalyviai, kurių amžius negalėjo viršyti 14 metų. A turnyre dalyvavo 144 dalyviai, kurių amžius nebuvo ribojamas. Šiose varžybose dalyvavo Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro 15 šachmatų skyriaus auklėtinių. A turnyre žaidė Pijus Greičius, Kristupas Meškauskas ir Kajus Kuncaitis. B turnyre žaidė Ignas Milius, Skomantas Juškaitis, Adrijus Adomaitis, Ema Pamataitytė, Deimantas Šegžda,Matas Keturauskas, Ąžuolas Norkūnas, Timotiejus Vainauskas, Vilius Šalkauskas, Mata Milius, Jonas Pauliukas ir Majus Mekionis.

A turnyre susirinko labai stipri sudėtis. Dalyvavo šachmatininkai iš Rusijos, Lenkijos, Latvijos, Danijos ir Lietuvos. Iš jurbarkiečių geriausiai sekėsi Pijui, jis 4 partijas laimėjo, 2 pralaimėjo ir 3 partijas baigė lygiosiomis ir surinkęs 5.5 taško užėmė solidžią 33 vietą. B turnyre iš jurbarkiečių po 7 taškus surinko Ąžuolas Norkūnas ir Skomantas Juškaitis. Ąžuolas Norkūnas užėmė 2 vietą turnyre berniukų tarpe ir buvo apdovanotas sidabro medaliu ir taure. Pagal Bucholco koeficientą trečią vietą berniukų tarpe užėmė Skomantas Juškaitis. Skomantas apdovanotas bronzos medaliu ir taure. Ilgą laiką pirmavęs turnyre Ignas Milius surinko 6,5 taško. Pralaimėjimas paskutinėje partijoje neleido Ignui užimti prizinės vietos. Po 5 taškus surinko Ema, Timotiejus, Adrijus ir Deimantas.